Czwartek 22 kwietnia 2021
imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji

Wystartował Konkurs Fotograficzny „Moje Ferie 2021”

Burmistrz Gminy Jedlicze ogłasza Konkurs Fotograficzny „Moje Ferie 2021” skierowany do dzieci i młodzieży. Jest to wspaniała okazja do wykorzystania czasu wolnego, a jednocześnie szansa na zdobycie cennych nagród i ciekawe doświadczenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

W Konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież, mieszkające na terenie naszej Gminy. Jest on podzielony na trzy kategorie: klasy I-III, klasy IV-VIII oraz szkoły średnie, a jego główną ideą jest pobudzenie aktywności uczniów podczas przerwy między semestrami, rozwijanie pasji artystycznej oraz zainteresowanie uczestników tematyką fotograficzną.

Konkurs polega na przesłaniu oryginalnych zdjęć obiektów, krajobrazów, charakterystycznych ciekawych miejsc, czy zjawisk naturalnych zaobserwowanych w czasie trwania ferii zimowych lub fotografii zrobionych podczas własnej aktywności na świeżym powietrzu wykonanych samodzielnie (np. w formie „selfie” lub za pomocą innych technik służących do stworzenia autoportretu).

Ważne by zdjęcia były wykonane bezpośrednio przez uczestnika Konkursu, a nie np. rodzica, czy kolegę.

Maksymalnie trzy prace wraz z wypełnionymi dwoma załącznikami należy przesłać drogą mailową na adres promocja@jedlicze.pl do dnia 20 stycznia 2021 roku.

Więcej szczegółów znajduje się w Regulaminie, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu z Wieloosobowym stanowiskiem ds. Kultury, Współpracy Międzynarodowej i Promocji pod numerem telefonu (013) 44-847-14.

Życzymy udanej zabawy i efektownych ujęć!

Regulamin - PDF
Karta zgłoszeniowa - Załącznik nr 1
Zgoda na przetwarzanie danych i publikację materiałów oraz wizerunku - Załącznik nr 2

Słownik: