Wtorek 7 lipca 2020
imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

HALINA FRĄCKOWIAK W JEDLICZU

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów gościła 22 listopada br. w sali Rafinerii S.A. w Jedliczu. Jej występ zgromadził wielu sympatyków, którzy szczelnie wypełnili salę.
 
 
Artystka zaśpiewała wiele ciepłych, pogodnych i ujmujących piosenek, jak Mały elf, Windą do nieba, Bądź gotowy dziś do drogi, Jak pięknie by mogło być, Napisz proszę, Papierowy księżyc.
Koncert poprzedziły występy zespołów tanecznych, działających w GOK, a prowadzonych przez Magdalenę Skibę - instruktora tańca. Zespół "UPS” wykonał salsę, zaś "Szasse” - taniec jazzowy.
Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu. Koszt koncertu został sfinansowany z dotacji budżetowej przeznaczanej przez władze Gminy Jedlicze na działalność kulturalną GOK.
Składamy podziękowania Rafinerii Nafty Jedlicze za nieodpłatne udostępnienie sali widowiskowej i Spółce Raf – Universal za pomoc organizacyjną.
Efekty świetlne w wykonała firma Megaton Krosno, nagłośnienie koncertu Krzysztof Karamus, scenografię Zofia Kędzierska instruktor GOK. 


Słownik: