Wtorek 22 września 2020
imieniny: Maury, Milany, Tomasza

II Zlot Motocyklowy ”Motoparty”

Dla miłośników dwóch kółek, ryczących silników o dużej mocy II Zjazd Motocyklowy ”Motoparty” był nie lada gratką. W sobotnie słoneczne popołudnie blisko 200 wielbicieli motocykli wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przy hali sportowej w Jedliczu.


Po przywitaniu i otwarciu zlotu przez organizatorów, motocykliści wzięli udział w paradzie.


Przemierzali ulice Kościuszki, Dubisa, Sienkiewicza, Manierskiego, do miejscowości Poręby i Długie, ulicą Głowackiego, Konopnickiej, Trzecieskiego, Rejtana, Armii Krajowej, Betleja, 1000-lecia, Kościuszki. Na ulicach Gminy Jedlicze podziwiać można było nie tylko najnowsze marki i modele, dumnie prezentowały się także starsze motocykle. Co prawda robiły znacznie mniej hałasu, ale i tak nie pozostały niezauważone. Podczas zlotu odbył się konkurs na “najgłośniejszy motocykl”.


Trzecie miejsce zajął Wojciech Winarski, tuż za nim “Mrówa”. Mirosław Ruszel okazał się posiadaczem najgłośniejszego motoru. Odbył się także „Amatorski Turniej Wyciskania Sztangi Leżąc”.


Zawodnicy prezentowali swoją „moc” w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii 16-18 lat najsilniejszymi okazali się:
1. Munia Tomasz 127,5 kg- 90,51 pkt
2. Ochałek Marcin 125 kg- 84,87 pkt
3. Delimat Marcin 125 kg-84,67 pkt
4. Klimczak Jerzy 100 kg-70,86 pkt

Powyżej 19 lat: Jasłowski Michał 110kg-75,10 pkt.

Podczas takiej imprezy nie mogło zabraknąć mocnego brzmienia. Na scenie zaprezentowały się zespoły: RAF, KRUSHER, GUITAR FORCE.

 

Wspólna zabawa trwała do północy.

FOTORELACJA

 

 


 

Słownik: