Piątek 13 grudnia 2019
imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

JAKUB RYGIEL - zwycięzcą III biegu ulicznego "Jedlicka Siódemka"

W bardzo dobrych warunkach pogodowych po raz trzeci odbył się w Jedliczu bieg uliczny "Jedlicka Siódemka". 16 czerwca br. zawodnicy biegli ulicami Jedlicza, pokonując dystans 7 kilometrów przemierzając ul. Kościuszki, Tysiąclecia, Polną, Cichą, Tokarskich, Łukasiewicza, przez kładkę do ul. Głowackiego. Obrońców Wolności, Sienkiewicza, Dubisa, i ponownie na ul. Kościuszki gdzie ustawiono metę przy budynku GOSiR-u. Otwarcia zawodów dokonali Burmistrz Gminy Jedlicze Zbigniew Sanocki, jego Zastępca Piotr Rostek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Jedlicze Andrzej Piękoś oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Tadeusz Leśniak. Najlepszym wśród startujących okazał się Jakub Rygiel zawodnik LUKS Burza Rogi, za nim przybiegł Konrad Dziedzic z KB Krościenko Wyżne, na trzeciej pozycji uplasował się Marcin Michalec ubiegłoroczny zwycięzca reprezentujący KKB Mosir Krosno. Jako czwarty na metę przybiegł zawodnik z Jedlicza - Łukasz Medejczyk reprezentujący KKB Mosir Krosno. Wcześniej o godzinie 15.00 odbyły się biegi przełajowe w parku dla młodzieży szkolnej w 8 kategoriach wiekowych. Zdobywcy miejsc 1-3 otrzymali medale dyplomy a zwycięzcy dodatkowo puchary.


Kategoria - OPEN MEŻCZYZN - dystans 7 km
1 2 Jakub Rygiel 1992 POL LUKS BURZA Rogi 20:47,7 00:00,0
2 12 Konrad Dziedzic 1995 POL KB Krościenko Wyżne 21:38,8 00:51,1
3 44 Marcin Michalec 1988 POL KKB MOSi R Krosno 21:42,5 00:54,9
4 16 Łukasz Medejczyk 1990 POL KKB MOSi R Krosno 22:06,7 01:19,1
5 76 Marcin Bik 1979 POL MOSiR Dulka 22:52,3 02:04,7
6 38 Radosław Niepokój 1988 POL Wrocanka 22:56,1 02:08,4
7 78 Dawid Adamski 1994 POL Sokól Sanok 23:06,2 02:18,5
8 43 Adam Koś 1982 POL KKB MOSi R Krosno 23:07,9 02:20,3
9 73 Piotr Smolak 1961 POL Poraj 23:16,4 02:28,7
10 47 Edward Kasperkowicz 1966 POL KKB MOSi R Krosno 23:40,4 02:52,7
11 22 Michał Kuternoga 1982 POL Kolbuszowa 23:50,4 03:02,7
12 19 Mateusz Haczela 1994 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 23:54,2 03:06,5
13 45 Paweł Parylak 1988 POL ULKS Jasionka 24:20,8 03:33,1
14 74 Sławomir Laskowski 1974 POL KKB MOSIR Krosno 24:29,5 03:41,8
15 7 Hubert Rykała 1991 POL PWSZ Krosno 25:09,2 04:21,5
16 58 Wojciech Pelczar 1995 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 25:27,8 04:40,2
17 1 Ryszard Głowacki 1971 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 25:30,6 04:42,9
18 5 Sylwester Kozioł 1973 POL Niezrzeszony 25:36,0 04:48,3
19 35 Michał Płaziak 1997 POL GOSiR Jedlicze 25:48,8 05:01,1
20 56 Bartosz Smolik 1993 POL ZSP 5 Krosno 26:02,7 05:15,0
21 80 Leszek Kuźniar 1969 POL Łańcut 26:13,8 05:26,1
22 39 Józef Niepokój 1958 POL Wrocanka 26:32,3 05:44,6
23 69 Kacper Mróz 1984 POL Jedlicze 26:34,8 05:47,1
24 36 Wojciech Gęsiak 1998 POL GOSiR Jedlicze 26:39,6 05:51,9
25 75 Wojciech Gołąbek 1975 POL MOSiR Dulka 27:13,1 06:25,4
26 23 Karol Uram 1986 POL Jedlicze 27:22,4 06:34,7
27 34 Kacper Gęsiak 2000 POL GOSiR Jedlicze 27:24,4 06:36,7
28 13 Jarosław Lula 1974 POL KP PSP Jasło 27:45,1 06:57,4
29 40 Krzysztof Zdeb 1970 POL KKMB Krosno 28:00,7 07:13,0
30 17 Kamil Sanocki 1996 POL Chlebna 28:12,4 07:24,7
31 72 Adam Wiśniowski 1971 POL Dębica 28:22,3 07:34,7
32 27 Konrad Bil 1997 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 28:27,1 07:39,4
33 20 Kamil Haczela 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 28:30,1 07:42,4
34 26 Patryk Fic 1997 POL LZS Buracznka 28:32,0 07:44,4
35 67 Kamil Mróz 1990 POL Viktoria Dobiszyn 28:37,4 07:49,7
36 24 Roman Uram 1977 POL Jedlicze 28:55,9 08:08,2
37 30 Jerzy Dybaś 1961 POL Pektyna Pektowin Jasło 28:57,8 08:10,2
38 53 Jan Szmyd 1998 POL KB Krościenko Wyżne 29:04,5 08:16,8
39 6 Mateusz Krawczyk 1991 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 29:13,4 08:25,7
40 61 Paweł Gawron 1988 POL Moderówka 29:15,4 08:27,7
41 48 Sebastin Czekański 1976 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 29:18,9 08:31,2
42 41 Marcin Biedka 1986 POL KKB MOSi R Krosno 29:24,2 08:36,6
43 52 Jarosław Krawczyk 1990 POL Bockers TEAM 29:31,2 08:43,5
44 42 Wacław Katoń 1955 POL KKB MOSi R Krosno 29:40,5 08:52,8
45 21 Wiesław Kozioł 1952 POL Krosno 30:13,8 09:26,1
46 64 Wiktor Urban 1973 POL KKB MOSi R Krosno 30:21,0 09:33,4
47 70 Piotr Bil 1972 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:23,0 09:35,3
48 68 Wiktor Mosoń 1975 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:28,0 09:40,3
49 9 Jan Ostrowski 1949 POL Korczyna 30:53,6 10:06,0
50 71 Tomasz Kusaj 1963 POL Dębica 31:30,2 10:42,5
51 32 Radosław Gierlicki 1995 POL Chlebna 31:44,6 10:56,9
52 46 Waldemar Bożędka 1984 POL Krosno 32:01,3 11:13,6
53 14 Wacław Lidwin 1960 POL Ustrobna 32:10,8 11:23,2
54 62 Damian Pasterczyk 1992 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 32:44,6 11:57,0
55 79 Michał Syrek 1990 POL Bockers TEAM 32:47,5 11:59,9
56 25 Grzegorz Biedroń 1997 POL Jedlicze 32:52,2 12:04,5
57 49 Dawid Syrek 1991 POL Jedlicze 33:13,3 12:25,6
58 66 Paweł Pliszyło 1975 POL Judo-Jasło.pl 33:17,5 12:29,9
59 4 Grzegorz Twaróg 1985 POL Niezrzeszony 33:29,6 12:42,0
60 54 Satnisław Grochmal 1972 POL Korczyna 33:38,5 12:50,8
61 55 Daniel Grochmal 1988 POL Korczyna 34:00,3 13:12,6
62 37 Krzysztof Mróz 1960 POL Żarnowiec 34:02,8 13:15,1
63 8 Robert Lis 1964 POL Korczyna 34:15,1 13:27,4
64 3 Marian Jajeśnica 1953 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 34:51,1 14:03,4
65 59 Andrzej Pelczar 1963 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 35:02,8 14:15,1
66 31 Mateusz Godek 1998 POL Jedlicze 35:06,5 14:18,8
67 57 Kamil Mróz 1996 POL Potakówka 35:29,2 14:41,5
68 11 Michał Ziemiański 1995 POL Potakówka 37:06,9 16:19,2
69 18 Dominik Och 2001 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 37:24,2 16:36,5
70 15 Krzysztof Ziemiański 1996 POL Potakówka 39:04,8 18:17,2
71 28 Szymon Buczyński 2000 POL Jedlicze 39:22,9 18:35,3
72 50 Leszek Wiśniowski 1986 POL CMRZ TEAM .pl 39:45,4 18:57,7
73 51 Maciej Przybyła 1996 POL Chlebna 40:01,1 19:13,4
74 63 Dariusz Pasterczyk 1973 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 41:13,9 20:26,2
75 77 Kazimierz Granda 1935 POL Lotos Jasło 45:47,5 24:59,8
76 29 Radosław Świdrak 1998 POL Jedlicze 48:09,6 27:21,9
77 65 Patryk Szyndlak 2000 POL Jedlicze 48:11,4 27:23,7
78 10 Kamil Grzebyk 1996 POL Jedlicze 50:49,1 30:01,4
79 33 Michał Jamrogiewicz 1998 POL Jedlicze 51:18,3 30:30,6
80 60 Tomasz Furtek 1996 POL Jedlicze 54:50,1 34:02,4


Kategoria - OPEN KOBIET - dystans 7 km
1 157 Małgorzata Syrek 1997 POL KKB MOSIR Krosno 33:08,9 00:00,0
2 158 Katarzyna Smoli 1996 POL Krosno 33:21,6 00:12,6
3 156 Magdalena Żychowska 1988 POL AZS UP Kraków 33:34,8 00:25,9
4 155 Gabriela Mróz 1993 POL Jedlicze 35:17,7 02:08,8
5 145 Jagoda Biskup 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 35:38,8 02:29,8
6 161 Paula Pasterczyk 1998 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 36:00,5 02:51,6
7 154 Patrycja Gierlicka 1996 POL Podniebyle 36:52,2 03:43,2
8 150 Oliwia Bril 1998 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 37:36,6 04:27,6
9 159 Agnieszka Kubacka 1976 POL Chlebna 38:15,1 05:06,2
10 152 Agnieszka Janocha 1977 POL Jedlicze 38:16,3 05:07,4
11 153 Magdalena Gierlicka 1995 POL Podniebyle 39:33,2 06:24,3
12 146 Weronika Czekańska 2000 POL Jedlicze 39:51,6 06:42,6
13 143 Gabriela Ziemiańska 1991 POL Potakówka 40:25,0 07:16,0
14 141 Aleksandra Gleń 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 40:30,4 07:21,5
15 144 Paulina Pomprowicz 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 40:31,5 07:22,6
16 148 Oliwia Wojnar 1997 POL Jedlicze 40:48,1 07:39,1
17 160 Maria Pasterczyk 1975 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 41:12,2 08:03,3
18 147 Łucja Trybus 1998 POL GOSiR Jedlicze 41:40,6 08:31,7
19 151 Katarzyna Gładysz 1999 POL GOSiR Jedlicze 41:44,0 08:35,1
20 149 Aleksandra Łukaszewska 1996 POL Jedlicze 45:28,6 12:19,6
21 142 Agnieszka Pomprowicz 1974 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 46:06,5 12:57,5
22 140 Julia Głowacka 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 46:09,3 13:00,4

Kategoria - K1 dystans 7 km

1 157 Małgorzata Syrek 1997 POL KKB MOSIR Krosno 33:08,9 00:00,0
2 158 Katarzyna Smoli 1996 POL Krosno 33:21,6 00:12,6
3 156 Magdalena Żychowska 1988 POL AZS UP Kraków 33:34,8 00:25,9
4 155 Gabriela Mróz 1993 POL Jedlicze 35:17,7 02:08,8
5 145 Jagoda Biskup 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 35:38,8 02:29,8
6 161 Paula Pasterczyk 1998 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 36:00,5 02:51,6
7 154 Patrycja Gierlicka 1996 POL Podniebyle 36:52,2 03:43,2
8 150 Oliwia Bril 1998 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 37:36,6 04:27,6
9 153 Magdalena Gierlicka 1995 POL Podniebyle 39:33,2 06:24,3
10 146 Weronika Czekańska 2000 POL Jedlicze 39:51,6 06:42,6
11 143 Gabriela Ziemiańska 1991 POL Potakówka 40:25,0 07:16,0
12 141 Aleksandra Gleń 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 40:30,4 07:21,5
13 144 Paulina Pomprowicz 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 40:31,5 07:22,6
14 148 Oliwia Wojnar 1997 POL Jedlicze 40:48,1 07:39,1
15 147 Łucja Trybus 1998 POL GOSiR Jedlicze 41:40,6 08:31,7
16 151 Katarzyna Gładysz 1999 POL GOSiR Jedlicze 41:44,0 08:35,1
17 149 Aleksandra Łukaszewska 1996 POL Jedlicze 45:28,6 12:19,6
18 140 Julia Głowacka 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 46:09,3 13:00,4

K2

1 159 Agnieszka Kubacka 1976 POL Chlebna 38:15,1 00:00,0
2 152 Agnieszka Janocha 1977 POL Jedlicze 38:16,3 00:01,1
3 160 Maria Pasterczyk 1975 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 41:12,2 02:57,1
4 142 Agnieszka Pomprowicz 1974 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 46:06,5 07:51,3

M1

1 35 Michał Płaziak 1997 POL GOSiR Jedlicze 25:48,8 00:00,0
2 36 Wojciech Gęsiak 1998 POL GOSiR Jedlicze 26:39,6 00:50,7
3 34 Kacper Gęsiak 2000 POL GOSiR Jedlicze 27:24,4 01:35,6
4 17 Kamil Sanocki 1996 POL Chlebna 28:12,4 02:23,5
5 27 Konrad Bil 1997 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 28:27,1 02:38,3
6 20 Kamil Haczela 2000 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 28:30,1 02:41,3
7 26 Patryk Fic 1997 POL LZS Buracznka 28:32,0 02:43,2
8 53 Jan Szmyd 1998 POL KB Krościenko Wyżne 29:04,5 03:15,7
9 25 Grzegorz Biedroń 1997 POL Jedlicze 32:52,2 07:03,4
10 31 Mateusz Godek 1998 POL Jedlicze 35:06,5 09:17,7
11 57 Kamil Mróz 1996 POL Potakówka 35:29,2 09:40,4
12 18 Dominik Och 2001 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 37:24,2 11:35,4
13 15 Krzysztof Ziemiański 1996 POL Potakówka 39:04,8 13:16,0
14 28 Szymon Buczyński 2000 POL Jedlicze 39:22,9 13:34,1
15 51 Maciej Przybyła 1996 POL Chlebna 40:01,1 14:12,3
16 29 Radosław Świdrak 1998 POL Jedlicze 48:09,6 22:20,8
17 65 Patryk Szyndlak 2000 POL Jedlicze 48:11,4 22:22,6
18 10 Kamil Grzebyk 1996 POL Jedlicze 50:49,1 25:00,3
19 33 Michał Jamrogiewicz 1998 POL Jedlicze 51:18,3 25:29,5
20 60 Tomasz Furtek 1996 POL Jedlicze 54:50,1 29:01,3

M2

1 2 Jakub Rygiel 1992 POL LUKS BURZA Rogi 20:47,7 00:00,0
2 12 Konrad Dziedzic 1995 POL KB Krościenko Wyżne 21:38,8 00:51,1
3 44 Marcin Michalec 1988 POL KKB MOSi R Krosno 21:42,5 00:54,9
4 16 Łukasz Medejczyk 1990 POL KKB MOSi R Krosno 22:06,7 01:19,1
5 38 Radosław Niepokój 1988 POL Wrocanka 22:56,1 02:08,4
6 78 Dawid Adamski 1994 POL Sokól Sanok 23:06,2 02:18,5
7 22 Michał Kuternoga 1982 POL Kolbuszowa 23:50,4 03:02,7
8 19 Mateusz Haczela 1994 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 23:54,2 03:06,5
9 45 Paweł Parylak 1988 POL ULKS Jasionka 24:20,8 03:33,1
10 7 Hubert Rykała 1991 POL PWSZ Krosno 25:09,2 04:21,5
11 58 Wojciech Pelczar 1995 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 25:27,8 04:40,2
12 56 Bartosz Smolik 1993 POL ZSP 5 Krosno 26:02,7 05:15,0
13 69 Kacper Mróz 1984 POL Jedlicze 26:34,8 05:47,1
14 23 Karol Uram 1986 POL Jedlicze 27:22,4 06:34,7
15 67 Kamil Mróz 1990 POL Viktoria Dobiszyn 28:37,4 07:49,7
16 6 Mateusz Krawczyk 1991 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 29:13,4 08:25,7
17 61 Paweł Gawron 1988 POL Moderówka 29:15,4 08:27,7
18 41 Marcin Biedka 1986 POL KKB MOSi R Krosno 29:24,2 08:36,6
19 52 Jarosław Krawczyk 1990 POL Bockers TEAM 29:31,2 08:43,5
20 32 Radosław Gierlicki 1995 POL Chlebna 31:44,6 10:56,9
21 46 Waldemar Bożędka 1984 POL Krosno 32:01,3 11:13,6
22 62 Damian Pasterczyk 1992 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 32:44,6 11:57,0
23 79 Michał Syrek 1990 POL Bockers TEAM 32:47,5 11:59,9
24 49 Dawid Syrek 1991 POL Jedlicze 33:13,3 12:25,6
25 4 Grzegorz Twaróg 1985 POL Niezrzeszony 33:29,6 12:42,0
26 55 Daniel Grochmal 1988 POL Korczyna 34:00,3 13:12,6
27 11 Michał Ziemiański 1995 POL Potakówka 37:06,9 16:19,2
28 50 Leszek Wiśniowski 1986 POL CMRZ TEAM .pl 39:45,4 18:57,7

M3

1 76 Marcin Bik 1979 POL MOSiR Dulka 22:52,3 00:00,0
2 43 Adam Koś 1982 POL KKB MOSi R Krosno 23:07,9 00:15,6
3 74 Sławomir Laskowski 1974 POL KKB MOSIR Krosno 24:29,5 01:37,2
4 5 Sylwester Kozioł 1973 POL Niezrzeszony 25:36,0 02:43,7
5 75 Wojciech Gołąbek 1975 POL MOSiR Dulka 27:13,1 04:20,7
6 13 Jarosław Lula 1974 POL KP PSP Jasło 27:45,1 04:52,7
7 24 Roman Uram 1977 POL Jedlicze 28:55,9 06:03,5
8 48 Sebastina Czekański 1976 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 29:18,9 06:26,6
9 64 Wiktor Urban 1973 POL KKB MOSi R Krosno 30:21,0 07:28,7
10 68 Wiktor Mosoń 1975 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:28,0 07:35,6
11 66 Paweł Pliszyło 1975 POL Judo-Jasło.pl 33:17,5 10:25,2
12 63 Dariusz Pasterczyk 1973 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 41:13,9 18:21,5

M4

1 47 Edward Kasperkowicz 1966 POL KKB MOSi R Krosno 23:40,4 00:00,0
2 1 Ryszard Głowacki 1971 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 25:30,6 01:50,2
3 80 Leszek Kuźniar 1969 POL Łańcut 26:13,8 02:33,4
4 40 Krzysztof Zdeb 1970 POL KKMB Krosno 28:00,7 04:20,3
5 72 Adam Wiśniowski 1971 POL Dębica 28:22,3 04:41,9
6 70 Piotr Bil 1972 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 30:23,0 06:42,6
7 71 Tomasz Kusaj 1963 POL Dębica 31:30,2 07:49,8
8 54 Stanisław Grochmal 1972 POL Korczyna 33:38,5 09:58,1
9 8 Robert Lis 1964 POL Korczyna 34:15,1 10:34,7
10 59 Andrzej Pelczar 1963 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 35:02,8 11:22,4

M5

1 73 Piotr Smolak 1961 POL Poraj 23:16,4 00:00,0
2 39 Józef Niepokój 1958 POL Wrocanka 26:32,3 03:15,9
3 30 Jerzy Dybaś 1961 POL Pektyna Pektowin Jasło 28:57,8 05:41,5
4 42 Wacław Katoń 1955 POL KKB MOSi R Krosno 29:40,5 06:24,1
5 21 Wiesław Kozioł 1952 POL Krosno 30:13,8 06:57,4
6 9 Jan Ostrowski 1949 POL Korczyna 30:53,6 07:37,3
7 14 Wacław Lidwin 1960 POL Ustrobna 32:10,8 08:54,5
8 37 Krzysztof Mróz 1960 POL Żarnowiec 34:02,8 10:46,4
9 3 Marian Jajeśnica 1953 POL MUKS Podkarpacie Jedlicze 34:51,1 11:34,7
10 77 Kazimierz Granda 1935 POL Lotos Jasło 45:47,5 22:31,1

JAKUB RYGIEL z nowym rekordem trasy zwycięzcą III biegu ulicznego "Jedlicka Siódemka"