Wtorek 31 marca 2020
imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii

XII Ogólnopolski Turniej Ringo

Już od wielu lat Jedlicze w maju gości najlepszych ringowców z całej Polski w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Prawie 90 ringowców brało udział w zawodach które odbyły się na obiektach sportowych ZSP w Jedliczu, GOSiR w Jedliczu oraz w jedlickim parku 25 maja br.

Udział wzięły następujące reprezentacje: Kurpiowskie Towarzystwo Ringo, Warmińsko Mazurskie Towarzystwo Ringo, UKS Mogielnica, UKS Goszczyn, PKS Jadwiga Kraków, UKS Arka Umieszcz, UKS Łubno, SP. Żarnowiec oraz gospodarze MUKS "Podkarpacie" Jedlicze.

Otwarcia zawodów jak również wręczania nagród dokonali: Burmistrz Gminy Jedlicze Zbigniew Sanocki oraz Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu Bożena Baran. Turniej rozgrywany był w 6 kategoriach indywidualnych i 4 kategoriach zespołowych. Organizatorami zawodów byli: Gmina Jedlicze, GOSiR Jedlicze, ZSP Jedlicze, Polskie Towarzystwo Ringo oraz MUKS "Podkarpacie" Jedlicze.

Wyniki
Żaczki
1 m. - Klaudia Stoś - Żarnowiec
2 m. - Amelia Gromek - KTR
3 m. - Martyna Kot - Mogielnica
4 m. - Sylwia Jurusik - Umieszcz

Żak
1 m. - Bartosz Klekot - Jedlicze
2 m. - Michał Janocha - Jedlicze
3 m. - Piotr Maj - WMTR
4 m. - Jakub Biskup - Jedlicze
5 m. - Jakub Korzeniowski - Żarnowiec
6 m. - Przemysław Duszak - KTR
7 m. - Kamil Mróz - Jedlicze
8 m. - Jakub Wajda - Jedlicze
9 m. - Marcel Grzywnowicz - WMTR
10 m. - Karol Maciejowski - Jedlicze
11 m. - Ignac Gęsiak - Jedlicze
12 m. - Norbert Jastrząb - Jedlicze
13 m. - Tymoteusz Och - Jedlicze

Młodziczka
1 m. - Jagoda Biskup - Jedlicze
2 m. - Sandra Szymczyk - KTR
3 m. - Monika Wangryn - Mogielnica
4 m. - Weronika Krawczyk - Jedlicze
5 m. - Iwona Traczewska - KTR
6 m. - Jolanta Traczewska - KTR
7 m. - Ilona Biskup - Jedlicze
8 m. - Gabriela Faber - Umieszcz
9 m. - Aleksandra Piotrowska - Żarnowiec
10 m. - Karina Kopeć - KTR
11 m. - Angelika Wójcik - Jedlicze
12 m. - Wiktoria Piękoś - Jedlicze
13 m. - Aleksandra Boruta - Żarnowiec
14 m. - Aleksandra Gleń - Jedlicze
15 m. - Zuzanna Mrozek - Żarnowiec
16 m. - Mariola Jurusik - Umieszcz

Młodzicy
1 m. - Kacper Brzeski - KTR
2 m. - Kacper Gęsiak - Jedlicze
3 m. - Dawid Siernicki - KTR
4 m. - Mateusz Wangryn - Goszczyn
5 m. - Mateusz Wiatr - Jedlicze
6 m. - Dawid Dłuski - Jedlicze
7 m. - Dominik Sanocki - Jedlicze
8 m. - Dominik Och - Jedlicze
9 m. - Patryk Pietrzyk - Jedlicze
10 m. - Filip Smoter - Kraków
11 m. - Wiktor Jakieła - Żarnowiec
12 m. - Kamil Stasz - Żarnowiec
13 m. - Bartosz Goleń - Żarnowiec
14 m. - Dominik Figlus - Jedlicze

Kadetki
1 m. - Karolina Złotucha - WMTR
2 m. - Kamila Urbańska - WMTR
3 m. - Magdalena Rewers - Kraków
4 m. - Klaudia Orzołek - KTR
5 m. - Oliwia Bril - Jedlicze
6 m. - Katarzyna Gładysz - Jedlicze
7 m. - Lidia Kamińska - KTR
8 m. - Izabela Kowalczyk - KTR
9 m. - Paula Pasterczyk - Jedlicze
10 m. - Jadwiga Mucha - Kraków
11 m. - Izabela Kudroń - Jedlicze
12 m. - Natalia Krygowska - Jedlicze
13 m. - Izabela Paradysz - Jedlicze
14 m. - Dobromiła Sochacka - Jedlicze
15 m. - Paulina Borula - Jedlicze
16 m. - Justyna Szymbara - Jedlicze
17 m. - Kamila Szafran - Jedlicze
18 m. - Klaudia Janas - Jedlicze

Kadet
1 m. - Paweł Wangryn - Mogielnica
2 m. - Konrad Surgiewicz - KTR
3 m. - Patryk Brzeski - KTR
4 m. - Bartłomiej Bloch - KTR
9 m. - Wiktor Puławski - KTR
10 m. - Hubert Komorowski - Goszczyn
11 m. - Gabriel Mocek - Kraków
12 m. - Piotr Krzywda - Kraków
13 m. - Konrad Wnęk - Kraków
14 m. - Wojciech Gęsiak - Jedlicze
15 m. - Grzegorz Gierlasiński - Łubno
16 m. - Jakub Kurach - Kraków
17 m. - Dominik Grzywnowicz - WMTR
18 m. - Sebastian Marchewka - Łubno
19 m. - Kacper Smyka - Jedlicze
20 m. - Damian Betlej - Umieszcz
21 m. - Marcin Gabara - Kraków

Dwójki szkolne dziewcząt do 13 lat.
1 m. - Iwona Traczewska, Jolanta Traczewska - KTR
2 m. - Jagoda Biskup, Weronika Krawczyk - Jedlicze
3 m. - Ilona Biskup, Aleksandra Gleń - Jedlicze
4 m. - Karina Kopeć, Amelia Gromek - KTR
5 m. - Monika Wangryn, Martyna Kot - Mogielnica
6 m. - Aleksandra Piotrowska, Aleksandra Boruta - Żarnowiec
7 m. - Wiktoria Piękoś, Aleksandra Świdrak - Jedlicze
8 m. - Gabriela Zając, Angelika Wójcik - Jedlicze

Dwójki szkolne chłopców do 13 lat.
1 m. - Dawid Siernicki, Kacper Brzeski - KTR
2 m. - Kacper Gęsiak, Dawid Dłuski - Jedlicze
3 m. - Dominik Sanocki, Dominik Figlus - Jedlicze
4 m. - Dominik Och, Patryk Pietrzyk - Jedlicze
5 m. - Mateusz Wangryn, Filip Smoter - Goszczyn, Kraków(PK)
6 m. - Kamil Stasz, Wiktor Jakieła - Żarnowiec

Dwójki szkolne dziewcząt do 16 lat.
1 m. - Oliwia Bril, Paula Pasterczyk - Jedlicze
2 m. - Klaudia Orzołek, Lidia Kamińska - KTR
3 m. - Kamila Urbańska, Karolina Złotucha - WMTR
4 m. - Sandra Szymczyk, Izabela Jowalczyk - KTR
5 m. - Jadwiga Mucha, Magdalena Rewers - Kraków
6 m. - Katarzyna Gładysz, Natalia Krygowska - Jedlicze
7 m. - Klaudia Janas, Paulina Borula - Jedlicze

Dwójki szkolne chłopców do 16 lat.
1 m. - Bartłomiej Bloch, Konrad Surgiewicz - KTR
2 m. - Patryk Brzeski, Wiktor Puławski - KTR
3 m. - Paweł Wangryn, Hubert Komorowski - Mogielnica, Goszczyn(PK)
4 m. - Gabriel Mocek, Konrad Wnęk - Kraków
5 m. - Marcin Gabara, Piotr Krzywda - Kraków
6 m. - Wojciech Gęsiak, Dominik Grzywnowicz - Jedlicze, WMTR(PK)

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Podkarpacie" Jedlicze Składa Podziękowanie wszystkim osobom które pomogły w organizacji turnieju.