Środa 29 stycznia 2020
imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Zabawa Karnawałowa dla najmłodszych w Potoku

3 stycznia 2015 roku na Sali Domu Ludowego w Potoku odbyła się Zabawa Karnawałowa skierowana do najmłodszych mieszkańców Potoka i okolic zorganizowana przez Stowarzyszenie "Troska o Twoją Przyszłość". Bal cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż uczestniczyło w nim około 70 pięknie poprzebieranych dzieci.

Jednak nie tylko dzieci były przebrane ale i dorośli, którzy czynnie uczestniczyli w zabawie. Wszystkich zgromadzonych przywitała pomysłodawczyni przedsięwzięcia Pani Lidia Lipka - Prezes Stowarzyszenia, która prowadziła całą zabawę.

Dla wszystkich uczestników zabawy został przygotowany pyszny poczęstunek, ufundowany przez Panią Jolantę Urbanik - Burmistrza Gminy Jedlicze.


Organizatorzy mając na celu troskę o bezpieczeństwo mieszkańców,  zorganizowali  w trakcie zabawy krótką pogadankę, podczas której utrwalone zostały dzieciom zasady ruchu drogowego i bezpieczeństwa na drodze.

Każdy z uczestników został obdarowany odblaskowymi breloczkami, które ufundowane zostały przez Starostwo Powiatowe w Krośnie.


Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację zabawy, dzieciom i ich rodzicom za uczestnictwo i mile spędzony czas. Do zobaczenia za rok!

Stowarzyszenie "Troska o Twoją Przyszłość"