Poniedziałek 24 lutego 2020
imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Biblioteka zaprasza do udziału w multimedialnym kursie FOTOGRAFIA 123

Gminna Biblioteka Publiczna im. Kaspra Wojnara  w Jedliczu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w multimedialnym kursie FOTOGRAFIA 123

O KURSIE FOTOGRAFIA 123

Chcesz robić profesjonalne zdjęcia, którymi wszyscy będą się zachwycać? Będąc w pięknym miejscu na wakacjach pragniesz jego cząstkę zachować dla siebie? A może chcesz nauczyć się wykonywać wyraźne, dobrze doświetlone fotografie w trudnych warunkach, gdy wszystkim innym zdjęcia wychodzą ciemne i poruszone? Fotografia 123 to pierwszy krok na drodze do spełnienia Twojego marzenia.

Fotografia 123 to klucz do Twojej wewnętrznej kreatywności. Skorzystaj z niego i otwórz się na świat nieograniczonych możliwości.

MULTIMEDIA EDUKACYJNE
Chcesz uczyć się efektywnie, ale i przyjemnie? Z kursem Fotografia 123 zapomnisz o żmudnej nauce i serii monotonnych ćwiczeń. Uczysz się tylko tego, co najważniejsze, praktyczne i przydatne. W łatwy sposób przyswoisz sobie wiedzę i tricki profesjonalistów. Kurs Fotografia 123 łączy teorię z praktyką, dlatego szybko utrwalisz poznaną wiedzą. Nauka opiera się na efektywnych multimediach, dzięki filmom szybko przyswoisz ważne informacje, które następnie sam użyjesz podczas interaktywnych ćwiczeń. 

Wszystkie teksty z kursu dostępne są w postaci audiobooka. Dzięki temu możesz poszerzać swoją wiedzę gdzie tylko zechcesz -  jadąc samochodem, tramwajem czy spacerując w parku.

KOMPLEKSOWY KURS
Nauka to całościowy proces. Warto mieć solidne podstawy, by móc iść dalej i rozwijać materiał i uczyć się coraz więcej. Lepiej jest uczyć się metodą małych kroczków, niż od razu wskakiwać na głęboką wodę.

Dlatego kurs Fotografia 123 podzielony jest na rozdziały, które krok po kroku odkrywają przed tobą kolejne tajniki tej dziedziny sztuki.

ELASTYCZNA NAUKA
To ty decydujesz kiedy, gdzie i jak długo chcesz się uczyć. Samodzielna nauka ma wiele zalet, dzięki którym nauka nie jest monotonna i czasochłonna. Nikt inny poza Tobą nie zna twoich możliwości, ambicji i celów. Dlatego powierzony zostaje ci kurs ze specjalnym systemem lekcji, który ułatwia pozyskiwanie wiedzy.

Kurs rozpoczyna się 1 kwietnia 2015 r. Kody dostępu do pobrania w GBP w Jedliczu oraz Filiach w Dobieszynie, Jaszczwi, Potoku i Żarnowcu.

ZAPRASZAMY!!!

Słownik: