Piątek 3 lipca 2020
imieniny: Anatola, Jacka, Mirosławy

Dla Ciebie Mamo!

27 maja br. dzieci z Jedlicza pod opieką Pani Iwony Mularz i Pani Jolanty Muzyki przygotowały program artystyczny dla swoich Mam. Dzieci zaprezentowały nie tylko piękne wiersze i zdolności wokalne, ale również talenty instrumentalne - grając na gitarach i keyboardzie. Na koniec dzieci rozdały słodkości swoim Mamom. Pani Bożena Baran Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu gratulowała dzieciom wspaniałego występu i doceniła trud jaki włożyły w przygotowanie przedstawienia.

Z kolei wychowankowie Świetlicy Dziecięcej w Potoku 28 maja br. przygotowali dla swoich Mam program artystyczny, który był podzielony na dwie części. W pierwszej dzieci pod kierunkiem Pani Agaty Kazalskiej i Pani Wioletty Zygmunt przedstawiły montaż słowno - muzyczny, a w drugiej wystawiły „Kopciuszka” w wersji współczesnej. Dzieci wręczyły swoim Mamom kwiaty, laurki oraz upominki, dziękując za trud i wychowanie. Mamy zostały zaproszone na poczęstunek sponsorowany przez Gminę Jedlicze i rodziców. Na zakończenie pani dyrektor Zespołu Szkół w Potoku Michalina Józefowicz podziękowała Mamom za tak liczne przybycie i pogratulowała utalentowanych dzieci. 

W tych dniach nigdy nie brakuje wzruszeń i radości. Nic tak nie łapie za serce Mamy jak dziecko, które stara się wyrazić jak bardzo ją kocha. 

 

Jedlicze

Dla Ciebie Mamo! - 9

Dla Ciebie Mamo! - 7

Dla Ciebie Mamo! - 8

Dla Ciebie Mamo! - 5

Potok

Dla Ciebie Mamo! - 4

Dla Ciebie Mamo! - 2

Dla Ciebie Mamo! - 3

Dla Ciebie Mamo! - 1

 

Słownik: