Poniedziałek 22 stycznia 2018
imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Konkurs plastyczny „Moje Boże Narodzenie”

Już po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Krośnie wspólnie z Gminą Jedlicze i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Jedliczu zorganizowało konkurs plastyczny pt. „Moje Boże Narodzenie". Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, na tegoroczną edycję wpłynęło aż 217 prac ze szkół podstawowych, gimnazjów i od uczestników zajęć pozaszkolnych.

Jury pod przewodnictwem Zofii Kędzierskiej oceniło wszystkie prace przyznając nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych, nie było to łatwe z uwagi na ilość prac i bardzo wysoki poziom. Uroczysty finał imprezy, która odbyła się w ramach Powiatowego Festiwalu Świątecznego, odbył się 10 stycznia br. w GOK w Jedliczu.

Oprawę artystyczną nawiązującą do tematu konkursu przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu.

Wyniki:

Gimnazjum

I miejsce – Amelia Motyka– ZSP Kopytowa

II miejsce – Patrycja Pelczarska – Gimnazjum  Zręcin

III miejsce – Klaudia Stanosz – Gimnazjum  Zręcin

Wyróżnienia

Martyna Sudoł – Gimnazjum  Zręcin

Aleksandra Dymczak – Gimnazjum Zręcin

Adrian Klamut – ZSP Wróblik Szlachecki

Klasy IV – VI Szkoły Podstawowe

I   miejsce – Armin Kozak – ZSP Bóbrka

I  miejsce – Zuzanna Jaskółka – GOK Jedlicze

II miejsce – Grzegorz Torba – ZSP Kopytowa

III miejsce – Karolina Kludacz – ZS-SP Chorkówka – kólko plastyczne

Wyróżnienia

Katarzyna Majcher – ZSP Kopytowa

Kamil Rajs – SP Zręcin

Martyna Dołęgowska – ZSP Równe

Emilia Balcerzak – SP Kobylany

Mateusz Harsze – ZS – SP Chorkówka

Emilia Machura – ZS – SP Chorkówka

Aleksandra Myśliwiec – ZS Moderówka

Katarzyna Gierlicka – ZSP Kopytowa

Katarzyna Kraska – ZS – SP Chorkówka

Julia Hawrot – SP Kombornia

Klasy I – III Szkoły Podstawowe

I   miejsce – Łukasz Stachura – GOK Iwonicz Zdrój

II  miejsce – Martyna Litwin – GOK Iwonicz Zdrój

III miejsce – Piotr Albrycht – ZS Lubatówka

Wyróżnienia

Oliwia Starowiejska – GOK Iwonicz Zdrój

Sara Rygiel – GOK Iwonicz Zdrój

Jakub Kusiak – ZSP  Jaszczew

Zuzanna Patla – ZS Lubatówka

Wiktor Hanus – ZSP Posada Górna

Karolina Skraqi – GOK Iwonicz Zdrój

Weronika Józefczyk – ZSP Posada Górna

Marta Telega – ZSP Posada Górna

GOK Jedlicze

Słownik: