Wtorek 23 października 2018
imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Życzenia Świąteczne

Świąteczne życzenia to tradycja pełna ciepła i wzajemnej życzliwości. Życzenia radosnych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, zdrowia i obfitości łask od Zmartwychwstałego Chrystusa niosą z serca płynące przesłanie.

Pracowników Urzędu Gminy odwiedziła młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Jedliczu: Julia Słabniak, Klaudia Kania i Miłosz Wąsik wraz z Panią  Bożeną Łańczak, opiekunem samorządu uczniowskiego – składając na ręce Pani Burmistrz życzenia od szkolnej społeczności. Wielką niespodzianką była imponująca pisanka. Autorką tego misternie wykonanego dzieła jest Julia Słabniak, która przez kilka dni, wraz z babcią Panią Wandą Krzysztyniak, dopracowywały dzieło w najdrobniejszym szczególe.

Sympatyczne spotkanie przedświąteczne miało miejsce także w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Żarnowcu, gdzie Burmistrz Jolanta Urbanik wraz z dyrektorem Arturem Stachowiczem odwiedzili osoby korzystające z rehabilitacji.

Wzajemne życzenia przepełnione były zarówno wzruszeniem jak i dozą dobrego humoru. Goście zostali obdarowani, wykonanymi własnoręcznie przez seniorów, stroikami. Wspaniała atmosfera sprzyja powrotowi do zdrowia, czego serdecznie życzymy wszystkim podopiecznym. Radosnych Świąt!

Życzenia, w imieniu pacjentów, złożyła Pani Danuta Wilusz i Pan Franciszek Kosacki

Słownik: