Czwartek 21 marca 2019
imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Cudownych rodziców mam …

To hasło przewodnie „XII Pikniku Rodzinnego”, który odbył się 3 czerwca 2017r. przy Szkole Podstawowej w Dobieszynie. Imprezę przygotowała społeczność szkoły  z grupą Rady Rodziców, Rada Sołecka na czele z Panem sołtysem Robertem Koziołem, KGW oraz OSP.

Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością: Burmistrz Gminy Jedlicze Pani Jolanta Urbanik, Z-ca Burmistrza Gminy Jedlicze Pan Ryszard Zagórski, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji Pani Krystyna Marć,  Honorowy Prezes OSP Pan Jan Futyra oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Dobieszyna i okolicznych miejscowości.

Piknik rozpoczął się częścią artystyczną przygotowaną przez naszych uczniów,  dedykowaną  rodzicom z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

 Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. Wśród nich znalazły się: loteria fantowa, licytacja cennych nagród, pokazy łucznicze, symulator dachowania, pokaz policjantów z sekcji Ruchu Drogowego, pokaz sprzętu i wyposażenia wozu bojowego Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, teatr tańca z ogniem. Najmłodsi mogli poszaleć na  kolorowej zjeżdżalni oraz w kulach wodnych i sferycznych. W międzyczasie chętni mogli przejechać się po okolicy kolorową ciuchcią, której przejazdy zostały ufundowane przez Panią Burmistrz Gminy Jedlicze.

Na łasuchów w "NASZEJ SPIŻARNII " czekały liczne atrakcje kulinarne przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich i Radę Rodziców.

Ostatnim punktem XII Pikniku Rodzinnego była zabawa pod gwiazdami z zespołem ”SUNRISE”.

Organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania sponsorom, gościom i wszystkim uczestnikom imprezy.

SP Dobieszyn