Niedziela 16 grudnia 2018
imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Dzień Dziecka na Borku

W środę 7 czerwca Zarząd Osiedla Jedlicze – Borek gościł na sali DL przemiłych, wspaniałych gości. Przybyli na nasze zaproszenie Wychowankowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Potoku wraz Terapeutami i p. Kierownik Joanną Sikorą- Żmuda oraz dzieci ze Świetlicy Opiekuńczo- Wychowawczej w Borku z Wychowawczynią p. Elżbietą Pitrus, na wspólne spotkanie z okazji Dnia Dziecka.

Zarząd Osiedla jak zawsze zadbał o swoich gości, przygotował poczęstunek, niespodzianki oraz zorganizował wspólne zabawy i atrakcje. Wśród mnóstwa kolorowych balonów trwała wielogodzinna, wesoła, wspólna zabawa- oczywiście przy muzyce.

Miło jest patrzeć na radość innych, na szczere uściski odpowiadać tym samym, do podanej ręki- dłoń wyciągnąć i wtedy każdy czuje się potrzebny i wyjątkowy.

Składam serdeczne podziękowania ludziom wielkiego serca, za ich życzliwość, zrozumienie i hojność dzięki którym mogliśmy zorganizować to spotkanie, godnie podjąć gości i obdarować wszystkie dzieci upominkiem. Dziękuję właścicielom sklepów: Alta, Kamil, Groszek i Koniczynka. Właścicielom Masarni i Wyrobów Wędliniarskich w Miejscu Piastowym i Dobrucowej. Słowa podziękowania kieruję na ręce Pani Burmistrz Gminy Jedlicze za wsparcie finansowe, oraz  p. Dyrektorowi GOSiR i p. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej za współpracę i przekazanie składowych do paczek  upominkowych. Natomiast pracownikowi GOK  dziękuję za muzyczne nagłośnienie spotkania.

Dziękuję za przyjęcie zaproszenia i przybycie gościom-  Jolancie Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze, Piotrowi Woźniakowi Przewodniczącemu Rady Miejskiej, Agnieszce Zygarowicz Dyr. PCPR w Krośnie Wojciechowi Florczakowi Dyr. GOSiR i Radnemu  Osiedla Romanowi Kopciowi.

Serdecznie dziękuję członkom Zarządu Osiedla oraz zaprzyjaźnionym mieszkankom Borku za zaangażowanie i wspólną pracę przy organizowaniu i obsłudze spotkania. Pracujemy wspólnie dla innych i daje nam to wiele satysfakcji. Jan Paweł II mawiał „Człowiek jest tyle wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Jedlicze- Borek Wenencja Żychowska

Słownik: