Piątek 26 kwietnia 2019
imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda

Piknik Rodzinny w Porębach

Organizowany raz do roku Piknik Rodzinny w Porębach, przez Stowarzyszenie Porębianie, Radę Sołecką i OSP Poręby to impreza dla dzieci, młodzieży i mieszkańców naszej gminy. Piknik odbył się w sobotnie popołudnie, dn. 24.06.2017 r. Imprezę zaszczyciła swoją obecnością Burmistrz Jolanta Urbanik i hojnie obdarowała naszą młodzież, przekazując stół pingpongowy oraz stół do piłkarzyków miejscowej świetlicy. Program imprezy obfitował w liczne zabawy, gry i konkursy. Atrakcją pikniku był dmuchany plac zabaw, trampolina i zjeżdżalnie. Dla dzieci serwowane były kiełbaski z grilla, napoje, słodycze i lody. Dzieciom zostały wręczone również drobne upominki i gadżety. Całą zabawę umiliła oprawa muzyczna GOK.

Wieczorną część pikniku uświetnił pokaz tańca z ogniem przez Krośnieński Teatr Ignis, który wzbudził wiele emocji i ciekawości wśród najmłodszych jak i tych starszych.

Organizacja Pikniku Rodzinnego była możliwa dzięki zaangażowaniu naszych sponsorów oraz instytucji: Pan Adam Rzońca - sklep Groszek, Zakład Masarski Dobrucowa, Zakład Masarski Wrocanka, GS Jedlicze, GOK Jedlicze, Gmina Jedlicze

Wszystkim  serdecznie dziękujemy!

Iwona Łukaszewska

Słownik: