Piątek 20 lipca 2018
imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Polska smakuje !

Agencja Rynku Rolnego – w ramach prowadzonej kampanii „Polska smakuje” – uruchomiła stronę internetową  www.polskasmakuje.pl oraz w niedługim czasie uruchomi aplikację mobilną Polska smakuje. Zachęcamy Firmy oraz Producentów produktów regionalnych i ekologicznych do zarejestrowania się na stronie www.polskasmakuje.pl, na której będą mogli prezentować swoje produkty. Dzięki temu konsumenci uzyskają wiedzę o nich i o miejscach w których można je nabyć.

Agencja chce zbudować platformę komunikacji pomiędzy producentami polskiej żywności, a konsumentami, którzy taką żywność cenią i jej poszukują. Wszystkich podróżujących latem po kraju będzie zachęcać do szukania polskich lokalnych specjalności i tym samym – do korzystania z aplikacji. Hasło „Polska smakuje”, będzie promowane wszędzie, gdzie będą turyści: na trasie koncertowej Lata z Radiem (to aż 20 pikników), w pociągach, na trasach turystycznych, na lotnisku w Warszawie, a także na wybranych stacjach benzynowych.

We wspomnianej aplikacji ARR chce zebrać jak największą liczbę rolników i lokalnych producentów żywności.

Na konto „Polska smakuje” rejestracji mogą dokonać następujące podmioty:

  • użytkownik (klient),
  • firma – spełniająca co najmniej jeden z warunków przedstawianych w rejestracji,
  • producent rolny prowadzący sprzedaż bezpośrednią w rozumieniu Ustawy.

Rejestracji dokonujemy w sposób następujący:

www.polskasmakuje.pl >> Zaloguj >> Zarejestruj się >> REJESTRACJA DLA PRODUCENTÓW.

Do zarejestrowania w Aplikacji niezbędne jest posiadanie przez Wystawcę konta e-mail. Producent dokonuje rejestracji samodzielnie. Wymaga ona podania, w ramach formularza rejestracyjnego, danych oznaczonych jako obowiązkowe i potwierdzenia przez Wystawcę, że zapoznał się on z treścią Regulaminu oraz, że akceptuje jego postanowienia. Po wypełnieniu i akceptacji formularza rejestracyjnego, następuje potwierdzenie rejestracji przez Wystawcę na podanym w formularzu rejestracyjnym e-mailu. Weryfikacja i zatwierdzenie Wykonawcy dokonywana jest przez Administratora niezwłocznie (do 2 dni roboczych) od wypełnienia formularza rejestracyjnego przez Wystawcę.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.polskasmakuje.pl/regulamin/

Założenie profilu na portalu www.polskasmakuje.pl oraz prezentacja własnej oferty za jego pośrednictwem nie będzie się wiązała z żadnymi opłatami.

Wszystkim nam powinno zależeć, aby w aplikacji „Polska smakuje”, były reprezentowane wszystkie regiony z bogatym asortymentem zdrowej, smacznej i regionalnej kuchni. Już tego lata pochwalmy się swoim bogactwem i pokażmy konsumentom, gdzie Polska smakuje!

Słownik: