Sobota 21 lipca 2018
imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Jesienne Święto Przedszkola

12 października był w Przedszkolu Filialnym w Potoku dniem wyjątkowym. Na twarzach wszystkich Pań pracujących w naszym przedszkolu oraz wszystkich zaproszonych gości pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Na tą wyjątkową uroczystość przybyła Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik a także Panie, które tutaj pracowały w naszym przedszkolu. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym podopiecznym, którzy pięknie zaprezentowali dla wszystkich, specjalnie przygotowane na tę okazję występy. Dzieci złożyły serdeczne życzenia swoim Paniom w postaci wierszy i piosenek. Przedszkolaki były bardzo dumne i pełne powagi podczas artystycznego wystąpienia. Na uwagę zasługuje również fakt, że był to pierwszy występ niektórych dzieci przed tak dużą publicznością. Dzieci spisały się na medal! Wszystkie przedszkolaki otrzymały wielkie brawa. Pani Dyrektor złożyła nauczycielom ciepłe życzenia radości i sił, których z pewnością nie zabraknie nam na kolejne miesiące. Pani Burmistrz również podziękowała dzieciom za piękne występy i podarowała im wspaniałe prezenty. Zatrzymamy w pamięci obraz odświętnie ubranych przedszkolaków, zapach czerwonych róż i wspaniałą atmosferę, jaką stworzyliśmy, będąc tego szczególnego dnia razem ze wszystkimi naszymi wychowankami. Dziękujemy przedstawicielom Rady Rodziców, za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości, za to, że w tym szczególnym dniu byli razem z nami, za miłą współpracę oraz za piękne życzenia.

Samorządowe Przedszkole w Jedliczu filia w Potoku

Słownik: