Środa 19 grudnia 2018
imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli

Mikołajkowe spotkanie integracyjne na Borku

Ho, Ho, Hooo zabrzmiało z ust Mikołaja, który zawitał w czwartek 7 grudnia do Domu Ludowego Jedlicze-Borek, widząc rozbawionych Wychowanków Środowiskowego Domu Samopomocy z Potoka i Dzieci z naszej Świetlicy. Takie powitanie, wyczekiwanego Mikołaja, wywołało radosne uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników mikołajkowego spotkania integracyjnego, które co roku organizuje Zarząd Osiedla Jedlicze – Borek, aby sprawić radość swoim gościom. Mikołaj w przysłowiowym worku,  miał mnóstwo prezentów i szczodrze obdarował wszystkich obecnych na Sali. Gospodarze zadbali, aby w tym szczególnym dniu, miejsce spotkania miało wiele akcentów świątecznych, co stwarzało niepowtarzalny nastrój.

Organizatorzy i goście natomiast zostali obdarowani przez Wychowanków z Potoka, własnoręcznie upieczonymi, cudownie pachnącymi pierniczkami - dziękujemy.

W tym magicznym dniu, Wychowankowie z Potoka pod opiekuńczym okiem swoich Terapeutów oraz Pani Kierownik placówki, wraz z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia świetlicowe pod opieką Pani Wychowawczyni, przybyłych Gości oraz Gospodarzy, stworzyli jedną wielką rodzinę, widoczną na zdjęciach.

Dziękuję za przybycie zaproszonym Gościom, Gminie Jedlicze za wsparcie finansowe, a GOK za nagłośnienie spotkania.

Za wielkie serce i wkład swojej pracy w przygotowaniu spotkania, dziękuję członkom Zarządu Osiedla oraz Koleżankom, które zawsze spontanicznie wspierają nas w społecznych wspólnych inicjatywach, a „Mikołajowi” za wspaniałe odegranie roli.

Po prostu tak było ….

Przewodnicząca Zarządu Osiedla Jedlicze – Borek
Wenencja Żychowska