Sobota 19 stycznia 2019
imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza

Zagłosuj w XVII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza oraz Najlepszych Sportowców Powiatu Krośnieńskiego 2017r.

Organizatorem plebiscytu jest Starostwo Powiatowe w Krośnie przy współpracy dziesięciu gmin powiatu krośnieńskiego ziemskiego, w tym Gminy Jedlicze oraz tygodnika „Nowe Podkarpacie”.  

Zachęcamy do głosowania na kandydatów. W tym roku Gminę Jedlicze reprezentują:                       

SPORTOWCY:

Bril Dawid (2) - AZS AWF Katowice, biegi narciarskie - narciarstwo klasyczne:

- Jedliczanin, wychowanek MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, obecnie student Akademii Wychowania Fizycznego w  Katowicach i zawodnikiem KS AZS AWF Katowice. W sezonie zimowym 2017r. startował w dyscyplinie olimpijskiej, biegi narciarskie w kategorii senior. Dawid Bril był Reprezentantem Polski podczas Mistrzostw Świata Studentów – UNIWERSJADA w Kazachstanie w biegach narciarskich. Do największych osiągnięć Dawida było zdobycie złotego i srebrnego medalu w sztafetach  podczas Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich. Posiada klasę Mistrzowską. Kandydatura zgłoszona przez MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.     

Skóra Sławomir (23) - sekcja kolarstwa JEDLICZE TEAM, kolarstwo górskie:

- jest zawodnikiem jedlickiego klubu. W 2014roku startował w cyklu maratonów MTB Cyklokarpaty, gdzie zdobywał czołowe miejsca. Jego wyniki to: I m-ce klasyfikacja generalna Podkarpackiej Ligii Rowerowej w Kolarstwie Górskim kat. Masters1, I m-ce klasyfikacja generalna w 3-dniowym etapowym maratonie rowerowym Dukla Wolf race kat. Team MAN, III m-ce klasyfikacja generalna etapowy maraton rowerowy Dukla Wolf Race klasyfikacja indywidualna kat. M3, III m-ce Puchar Tarnowa w kolarstwie górskim kat. Masters 1, III m-ce Puchar Szlaku Solnego Tuchów kat. Masters 1. Kandydatura zgłoszona przez GOSiR Jedlicze.                               

Stach Michał (24) - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, łucznictwo  

- jest członkiem kadry województwa. Mistrz Polski na torach otwartych i brązowy medalista z drużyną, Wicemistrz Polski w hali indywidualnie i w drużynie, Wicemistrz okręgu Rzeszowskiego na torach otwartych, zdobywca pucharu okręgu na torach otwartych, wraz z drużyną wygrali Ogólnopolską Ligę Młodzików. Zdobył: I m-ce w 4 memoriał Zenona Jaracza, I m-ce w halowych mistrzostwach okręgu Rzeszowskiego, II m-ce w turnieju Lajkonika w Krakowie.   Kandydatura zgłoszona przez GOSiR Jedlicze.     

TRENER:

Bril Piotr (2) - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze

- jest nauczycielem dyplomowanym wychowania fizycznego w  Szkole Podstawowej w Jedliczu, Prezesem Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Podkarpacie” Jedlicze, trenerem sekcji biegi narciarskie i ringo. Podopieczni Pana Piotra Brila osiągają sukcesy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym,  są uczniami Szkół Mistrzostwa Sportowego oraz członkami kadr PZN w biegach narciarskich i kadr wojewódzkich. Jako trener podejmuje różnego rodzaju działania innowacyjne. Posiada uprawnienia trenera II klasy z narciarstwa klasycznego, jest Delegatem Technicznym Polskiego Związku Narciarskiego, sędzią okręgowym Polskiego Związku Narciarskiego, członkiem komisji biegów Polskiego Związku Narciarskiego, Wiceprezesem Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego, członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ringo. Sekcje narciarstwa biegowego i ringo w MUKSie  liczą około 60 zawodników z którymi systematycznie prowadzone są zajęcia sportowe.  W swojej pracy trenerskiej Pan Piotr Bril od wielu lat jest organizatorem obozów sportowych dla zawodników sekcji narciarskiej MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, jak również organizatorem ogólnopolskich zawodów w biegach narciarskich, ringo, biegach na nartorolkach, biegach ulicznych. Kandydatura zgłoszona przez MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.    

DZIAŁACZ:

Biskup Mariusz (2) - MUKS „Podkarpacie” Jedlicze  

- jest zaangażowanym od wielu lat działaczem w życie sportowe Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Podkarpacie” Jedlicze. Jako działacz sportowy podejmuje różnego rodzaju działania mające na celu  pomoc przy organizacji wielu zawodów sportowych. Jest bardzo dobrym popularyzatorem i organizatorem imprez sportowo – rekreacyjnych od szczebla gminy do zawodów ogólnopolskich. Jest współorganizatorem cyklicznych ogólnopolskich zawodów w Ringo,  biegu ulicznego „Jedlicka Siódemka”, wojewódzkich zawodów na nartorolkach i wielu imprez sportowo rekreacyjnych. Wielokrotnie pomagał w wyjazdach na zawody sportowe, opracowuje projekty dyplomów, medali, pucharów na większość zawodów organizowanych przez klub. W czasie zawodów, pełni funkcję sekretarza zawodów. Kandydatura zgłoszona przez MUKS „Podkarpacie” Jedlicze.    

JAK GŁOSOWAĆ?:

Głosować będzie można tylko na oryginalnych kuponach zamieszczanych
w „Nowym Podkarpaciu” oraz tylko na nominowanych kandydatów do plebiscytu,
a także poprzez sms-y do 1 lutego 2018r. do godz. 24.00).   

Kupony przyjmowane będą do 1 lutego 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego, można też przynosić osobiście do redakcji tygodnika).

Zasady głosowania sms-ami (do 1 lutego 2018 r. do godz. 24.00):
Prawidłowy sms musi zawierać: prefiks czyli litery SPK i kolejne cyfry, przedzielone przecinkami lub kropkami, przyporządkowane poszczególnym sportowcom według ustalonej przez głosującego kolejności. Następnie, też po przecinku lub kropce, wpisujemy literę T i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego trenera. Także po przecinku lub kropce wpisujemy literę D i numer przyporządkowany wybranemu przez głosującego działacza. Wielkość liter nie ma znaczenia. Uwaga: wszystkie znaki wpisujemy bez spacji. Liczby muszą być oddzielone przecinkami lub kropkami. Przykładowy sms: SPK11,7,25,16,1,T3,D4. W przypadku nie zagłosowania na 5 różnych sportowców oraz trenera i działacza głos będzie nieważny, podobnie jak w głosowaniu na kuponach wyciętych z gazet. SMS wysyłamy na numer: 7136 (koszt sms-a: 1,23 zł z VAT). W razie problemów prosimy o kontakt z redakcją tel. 13 43-219-05 lub email: redakcja@podkarpacie.media.pl

Szczegóły, regulaminy głosowania i pełna lista kandydatów dostępna jest w świątecznym wydaniu tygodnika „Nowe Podkarpacie” oraz na stronie internetowej  http://podkarpacie.media.pl

 

Słownik: