Wtorek 18 lutego 2020
imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Dzień Babci i Dziadka w Dobieszynie

23 stycznia 2018r. mury Domu Ludowego w Dobieszynie zapełniły się licznie przybyłymi gośćmi, którymi byli Babcie i Dziadkowie uczniów miejscowej szkoły. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością zastępca Burmistrza Gminy Pan Ryszard Zagórski, Sekretarz Gminy Pani Barbara Korzeniowska, Sołtys Pan Robert Kozioł oraz Przewodnicząca KGW Pani Danuta Lorens. Obecnych gości przywitała Pani Dyrektor Renata Kosiek i zaprosiła do świętowania tego wyjątkowego dnia.

Babcie i Dziadkowie z zainteresowaniem i podziwem w oczach oglądali występy swoich wnuków. A było na co popatrzeć. Wystąpiły bowiem dzieci z wszystkich klas, które pod kierunkiem wychowawców przygotowały różnorodny program artystyczny. Były śpiewy, tańce, jasełka, scenki humorystyczne i serdeczne życzenia oraz własnoręczne wykonane upominki. Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po wręczeniu prezentów na salę wjechał ogromny tort z fajerwerkami, a cała sala odśpiewała gromkie „Sto Lat”.

Po części oficjalnej goście przy smacznym poczęstunku przygotowanym przez rodziców spędzili czas w miłej i przyjaznej atmosferze.

SP Dobieszyn

Słownik: