Wtorek 18 lutego 2020
imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Zabawy choinkowe w Chlebnej i Porębach

W minioną niedzielę  w domach ludowych w Chlebnej i Porębach zorganizowano zabawy choinkowe. Wszystkich gości przywitali Sołtysi, w Chlebnej  Pani Ewa Okulska, a w Porębach Pan Kazimierz Pec.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Dużo radości wszystkim dzieciom sprawiły różnorodne gry, które pozwoliły obudzić ducha rywalizacji w atmosferze fair play. Zorganizowano również konkurs na najlepsze przebranie. Mieszkańcy, którzy tego dnia zdecydowali się na wspólną zabawę  na pewno tego nie żałowali. Organizatorzy przygotowali również drobne upominki dla wszystkich dzieci. Niewątpliwą atrakcją był poczęstunek przygotowany przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

We wspólnej zabawie, zarówno w Chlebnej jak i Porębach brała udział Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik. W Porębach do najmłodszych przyłączył się także Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak. Animatorką była Pani Beata Orzechowska (Chlebna) i Katarzyna Kubacka-Jeż (Poręby). Za organizację spotkania w Porębach odpowiadała Rada Sołecka wraz z Sołtysem Panem Kazimierzem Pecem, Stowarzyszenie „Porębianie”  oraz prowadzący świetlicę opiekuńczo – wychowawczą. Zabawę w Chlebnej zorganizowało Koło Gospodyń Wiejskich wraz z prowadzącymi świetlice opiekuńczo – wychowawczą, którzy pragną serdecznie podziękować DJowi dbającemu tego wieczoru  o oprawę muzyczną.

Poręby

Chlebna

Słownik: