Niedziela 16 czerwca 2019
imieniny: Aliny, Anety, Benona

Ferie Zimowe z GOSiRem

Pierwszy tydzień tegorocznego programu ferii zimowych organizowanych w ramach „Ferie Zimowe 2018 z GOSiRem” – przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu był bardzo bogaty i dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży. Każdy z nich mógł wybrać coś dla siebie, począwszy od zajęć na basenie, lodowisku, a kończąc na  turniejach halowych. Dotychczas odbyły się 4 imprezy tj. Feryjny Turniej Tenisa Stołowego, Feryjny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, Turniej Strzelecki oraz Dyskoteka na Lodowisku. Oprócz tych imprez miały miejsce gry i zabawy na lodzie prowadzone przez instruktorów nauki jazdy, jak również zorganizowany został wyjazd na kryty basen do Krosna, w którym brało udział 15 dzieci z terenu naszej Gminy.

Dla większości uczestników feryjnych zajęć przygotowane zostały pamiątkowe dyplomy, medale, puchary oraz słodki poczęstunek.

A oto poszczególne wyniki z dotychczas przeprowadzonych konkurencji:

FERYJNE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

29 stycznia rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców szkół podstawowych. W turnieju tym wystartowało tylko 2 drużyny, co wcale nie przeszkodziło na miłe spędzenie czasu. Obie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy, a każdy z uczestników otrzymał słodki poczęstunek.

W trakcie trwania turnieju wyłoniony został najlepszy bramkarz, którym został Szymon Jastrzębski. Królem strzelców został Kamil Kocur.

 

FERYJNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

31 stycznia w ramach ferii organizowanych prze GOSiR Jedlicze odbył się Feryjny Turniej Tenisa Stołowego. Zawody rozegrano w 4 kategoriach: gimnazjum i kl. 7 SP chłopcy, gimnazjum i kl. 7 SP dziewczęta, szkoła podstawowa chłopcy oraz szkoła podstawowa dziewczęta. Do turnieju zgłosiło się 15 osób, z których wyłoniono najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach. Osoby, które znalazły się na podium otrzymały okolicznościowe medale oraz dyplomy. Natomiast każdy uczestnik otrzymał dodatkowo słodki upominek.

Wyniki:

Szkoła Podstawowa – dziewczęta

1.Karina Miśkowicz

2.Julia Cholewiak

Szkoła Podstawowa – chłopcy

1.Krzysztof Mastej

2.Krzysztof Nowak

Gimnazjum i 7 kl. SP – dziewczęta

1. Wioletta Szmidt

2. Zuzanna Hac

3. Gabriela Zając

Gimnazjum i 7 kl. SP – Chłopcy

1. Pikul Patryk

2. Konrad Klatka

3. Kacper Krzysztyniak

 FERYJNE ZAWODY STRZELECKIE

W dniu 02.02.2018r. na strzelnicy sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Jedliczu odbył się Turniej Strzelecki w ramach akcji „Ferie Zimowe 2018” organizowanej przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Zawody przeprowadzono z podziałem na dziewczynki i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły gimnazjalne strzelanie z karabinu pneumatycznego 10 strzałów w pozycji siedzącej oraz szkoły ponadgimnazjalne w kategorii strzelanie z karabinu lub pistoletu pneumatycznego 10 strzałów w pozycji stojącej. Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 15 osób. Konkurencja była bardzo zacięta o czym świadczą osiągnięte wyniki. Bardzo dobrze spisali się uczniowie i uczennice gimnazjum, którzy stanowili większość uczestników zawodów. Osoby, które znalazły się na podium otrzymały okolicznościowe medale oraz dyplomy, a zwycięzcy w swoich kategoriach puchary. Natomiast każdy uczestnik otrzymał dodatkowo słodki upominek.

Kategoria - Gimnazjum dziewczynki

Miejsce

Imię i Nazwisko

Wynik

Uwagi

1.

Katarzyna Koleniewicz

85

Dogrywka 7

2.

Aleksandra Świeboda

85

Dogrywka 3

3.

Nikola Jastrząb

83

 

4.

Oliwia Grzesik

80

 

  

Kategoria - Gimnazjum chłopcy

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Wynik

 

1.

Witold Cygan

90

 

2.

Alan Głuszkiewicz

87

 

3.

Kacper Szopa

81

 

4.

Aleks Łączak

75

 

5.

Kacper Gajda

51

 

6.

Wiktor Cynarski

46

 

  

Kategoria - Szkoła ponadgimnazjalna dziewczynki

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Wynik

 

1.

Rita Jakubowicz

65

 

2.

Monika Wójcik

64

 

3.

Monika Czupryn

53

 

 

Kategoria - Szkoła ponadgimnazjalna chłopcy

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Wynik

 

1.

Szymon Sajdak

77

 

2.

Jakub Kasza

40

 

GOSiR Jedlicze

 

Słownik: