Niedziela 27 września 2020
imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Remonty w jednostkach oświatowych

W okresie ferii zimowych w jednostkach oświatowych prowadzonych przez Gminę Jedlicze zostały wykonane prace remontowo - naprawcze. 

W Szkole Podstawowej w Jedliczu wykonano montaż wykładziny podłogowej w 3 salach lekcyjnych, wyremontowano i pomalowano pomieszczenie biurowe, wykonano instalację elektryczną w pracowni komputerowej w budynku "starej" szkoły oraz w pracowni komputerowej w budynku "nowej" szkoły.

W Szkole Podstawowej w Piotrówce wykonano naprawę parkietu na dolnym korytarzu. Prace polegały na zdemontowaniu ruchomych części parkietu, przygotowaniu podłoża i przyklejeniu odpadających klepek parkietowych. 

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Żarnowcu wykonano remont i zaadaptowano pomieszczenie na przebieralnię, z której będą korzystać uczniowie w ramach lekcji wychowania fizycznego. Wyposażono toalety w dwie nowe kabiny sanitarne wc, zamontowano podumywalkowy przepływowy podgrzewacz wody z szafką.

W Szkole Podstawowej w Moderówce wykonano naprawę monitoringu szkolnego, w dwóch salach wymieniono tablice kredowe na tablice suchościeralne magnetyczne, pomalowano ściany w dwóch salach lekcyjnych.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaszczwi wyposażano cztery sale lekcyjne w tablice suchościeralne magnetyczne oraz  wyposażono szatnię przedszkola w nowe meble dla dzieci.

ZEASiP Jedlicze

Szkoła Podstawowa w Jedliczu

Szkoła Podstawowa w Piotrówce

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaszczwi