Czwartek 22 sierpnia 2019
imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

IV Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej

W niedzielę dnia 3 czerwca 2018 r. z okazji „Dnia Dziecka” na boisku przy Szkole Podstawowej w Jedliczu, odbył się IV Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. W zawodach brały udział świetlice z: Dobieszyna, Jaszczwi, Moderówki, Potoka, Piotrówki, Poręb i Żarnowca.

Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, w której rywalizowały systemem” każdy z każdym”. Po zaciętych meczach, w finale zmierzyły się drużyny z Jaszczwi i Potoka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0. Lepszą drużyną okazała się świetlica z Jaszczwi, pokonując młodych zawodników z Potoka. W wyniku sportowej rywalizacji III miejsce wywalczyła drużyna z Piotrówki, wygrywając ze świetlicą z Moderówki 2:1. Drużyny, które uplasowały się na podium otrzymały puchary, dyplomy i sprzęt sportowy, a pozostałe świetlice dyplomy. Dla uczestników zawodów nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Mecze sędziował Pan Zenon Wiśniowski, którego na linii bocznej wspierał Pan Bartosz Kazalski, natomiast koordynatorem turnieju była Pani Agata Kazalska.

Zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy! Serdeczne podziękowanie składam Pani Burmistrz Gminy Jedlicze Jolancie Urbanik za ufundowanie pucharów, dyplomów, nagród rzeczowych oraz słodkiego poczęstunku dla wszystkich uczestników turnieju.

Agata Kazalska


Wyniki turnieju:

Grupa A

1.Żarnowiec –Dobieszyn 2:0
2.Piotrówka – Moderówka 1:1
3.Żarnowiec – Piotrówka 0:2
4.Dobieszyn – Moderówka 2:0
5.Żarnowiec – Moderówka 0:1
6.Dobieszyn – Piotrówka 0:1
 

Świetlica Punkty Bramki
Piotrówka  4:1 
Moderówka 4 2:3 
Żarnowiec 3 2:3 
Dobieszyn 3 2:3
 

 

 


Grupa B


1. Jaszczew – Poręby 2:0
2. Jaszczew – Potok 0:1
3. Poręby - Potok 0:3

Świetlica Punkty  Bramki
Potok 6 4:0
Jaszczew 3 2:1
Poręby 0 0:5

 


 

 


Półfinały:
1.Piotrówka – Jaszczew 1:3 2.Potok – Moderówka 4:0

Mecz o 3 miejsce:
Piotrówka – Moderówka 2:1

Finał:
Jaszczew – Potok 1:0

Słownik: