Poniedziałek 25 maja 2020
imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Siatkarki z SP GOSiR Jedlicze złotymi medalistkami ligi regionalnej

W dniu 12 czerwca 2018 w GOSiR w Jedliczu odbył się VI Finał rozgrywek Regionalnej Ligi  w mini piłce siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach, które trwały cały rok szkolny 2017/2018 wzięło udział 6 drużyn z powiatu krośnieńskiego i jasielskiego. Rozgrywki ligowe miały formę cyklicznych turniejów 4-ek siatkarskich (odbyło się ich 5), podczas których drużyny rywalizowały do dwóch wygranych setów, do 20 punktów. W sumie rozegrano prawie 60 spotkań. Gospodarzem wszystkich turniejów był GOSiR Jedlicze, a pomysłodawcom i osobą prowadzącą rozgrywki pani Beata Wosiewicz. Sędzią turnieju był pan Zenon Wiśniowski. Do rywalizacji stanęły następujące drużyny: SP Krościenko Wyżne, MOSiR Dukla, SP Iwonicz, SP Jaszczew, UKS Dębowiec i SP Gosirki Jedlicze.

Ostatecznie mistrzyniami regionalnej ligi mini piłki siatkowej zostały dziewczęta z SP GOSiR Jedlicze, które rozegrały bardzo dobre spotkania. W całych rozgrywkach oddały tylko 10 setów  rywalkom i nie przegrały ani jednego spotkania. Należy zaznaczyć, że w drużynie z Jedlicza wystąpiły też najmłodsze siatkarki – dziewczynki z IV klasy.

Nagrody w postaci medali, pucharów i słodkiego poczęstunku ufundował dyrektor GOSiR pan Wojciech Florczak.  

Skład zwycięskiej drużyny: Katarzyna Haniebnik, Natalia Gierula, Sandra Chochołek, Aleksandra Trybus, Martyna Patla, Aleksandra Filipowicz, Aleksandra Paradysz, Gabriela Paradysz, Zuzanna Świątek, Zuzanna Karamus, Nadia Głowacka i Maja Głowacka.

Opiekun  i trener dziewcząt pani Beata Wosiewicz.

Klasyfikacja końcowa:

I m. -  SP Gosirki Jedlicze                          

III m. - SP Krościenko Wyżne

II m. - SP MOSiR Dukla  

IV m. - SP Iwonicz

V m. - SP Jaszczew

VI m. – SP UKS Dębowiec

Wszystkim którzy, przyczynili się do organizacji i umożliwienia prowadzenia tych rozgrywek należą się ogromne podziękowania. Natomiast uczestnikom rozgrywek gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

GOSiR Jedlicze

Słownik: