Piątek 22 stycznia 2021
imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Dni Jedlicza 2018

Burmistrz Gminy Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu serdecznie zapraszają na największą imprezę plenerową w gminie Jedlicze. Dni Jedlicza 2018 odbędą się na stadionie ZKS Nafta Splast przy ulicy Konopnickiej w Jedliczu w dniach 7-8 lipca. Gwarantujemy wspaniałą zabawę, dobrą muzykę i wiele atrakcji dla wszystkich.

Pierwszego dnia na scenie pojawią się wokaliści i zespoły muzyki disco polo: Rompey, Diadem, Mario, LILI, Spontan oraz gwiazda wieczoru grupa WEEKEND– twórcy hitu „Ona tańczy dla mnie”. Na zakończenie imprezy odbędzie się dyskoteka w rytmach muzyki disco polo.

W drugim dniu zaprezentują się zespoły taneczne działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Na scenie zagrają: zespół The Postmen (najlepsi Beatlesi w Polsce), zespół folcowo- rockowy Horpyna oraz zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, gwiazda wieczoru DŻEM. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

 

Imprezy towarzyszące:
7 lipca (sobota)
9.00 – Otwarty Turniej w Siatkówce Plażowej Mixtów (boiska przy hali GOSiR Jedlicze)
10.00 – Piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze (Stadion ZKS Nafta Splast Jedlicze)

8 lipca (niedziela)
7.30- Zawody Wędkarskie (Zalew Chlebianka)
15.00- Pokazy i Turniej Łuczniczy dla dzieci (Stadion ZKS Nafta Splast Jedlicze)
Inne atrakcje: Mega wesołe miasteczko, stoiska handlowe i gastronomiczne.

Przystąpienie do imprezy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE na potrzeby imprezy jak również utrwalaniem wizerunku w postaci zdjęć oraz nagrań. Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu z siedzibą w Jedliczu, ul. Tokarskich 22, 38 – 460 Jedlicze, tel. 13 43 520 81, e – mail: gok@jedlicze.pl. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych: tel. 13 43 520 81 mail:gok@jedlicze.pl

Słownik: