Piątek 5 czerwca 2020
imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Szkoła Podstawowa w Długiem w krajowym etapie Konkursu dla SKO

W Regionalnym Etapie Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności prezentacja konkursowa Szkoły Podstawowej w Długiem otrzymała nagrodę I stopnia ( 3 tysiące zł) i bierze udział w krajowym etapie tego konkursu.

Szkoła Podstawowa w Długiem ma szansę otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy zł, dzięki głosom internautów.

Jeżeli podoba Wam się  prezentacja konkursowa Szkoły Podstawowej w Długiem – https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-w-dlugiem/  - to prosimy o oddanie na nią głosu i zdecydowaniu w ten sposób o przyznaniu Nagrody Internautów.

Informacja dotycząca głosowania!

  1. Głosowanie Internautów 2018 w Konkursie dla SKO trwa od 6 sierpnia 2018 r. od godz. 12:00 do 10 września 2018 r. do godziny 12:00.
  2. W głosowaniu mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają adres e-mail,  służący do potwierdzenia oddanego głosu.
  3. Aby zagłosować należy wejść na stronę głosowania: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-w-dlugiem/
  4. Pod kroniką Szkoły Podstawowej w Długiem znajduje się formularz, w którym należy:
  • wpisać imię
  • adres e-mail
  • przepisać kod z obrazka,
  • zaakceptować  informację „Zapoznałem/ zapoznałam się z Zasadami Głosowania Internautów w Konkursie dla SKO i akceptuję ich postanowienia”: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/zasady/
  • kliknąć przycisk „Głosuj”.
  1. Następnie należy wejść na e-maila, otworzyć go od "noreply@pkobp.pl" zatytułowanego "Potwierdzenie głosowania w konkursie SKO", kliknąć w link, aby potwierdzić swój głos. (Może on trafić do folderu SPAM).

Ważne: jeden użytkownik z jednego adresu mailowego może oddać jeden głos. Każdy kolejny głos oddany przez tego samego użytkownika nie będzie liczony do całościowego wyniku.

Dziękujemy za każdy głos oddany na naszą Prezentację Konkursową.

Szkoła Podstawowa w Długiem