Niedziela 16 czerwca 2019
imieniny: Aliny, Anety, Benona

Wakacyjne wycieczki do Rabkolandu i Energylandii

W piękny wakacyjny dzień 21 sierpnia 2018 r. 48-osobowa grupa dzieci ze świetlic działających na terenie Gminy Jedlicze, uczestniczyła w wycieczce do Rabki Zdroju – Rabkolandu - magicznego miejsca relaksu i zabawy. Najmłodsze dzieci w czasie całodniowego pobytu korzystały z licznych atrakcji: samolocików wodnych, wielkiego młyna, karuzeli weneckiej, latającego autobusu, formuły 2 i wielu innych. Ponadto zwiedziły odwrócony dom, straszny dwór oraz miejsce śmiechu. W przerwie między szaleństwami nie zabrakło czasu na wspólny obiad i zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Natomiast dwa dni później 23 sierpnia, 51-osobowa grupa młodzieży bawiła się w Energylandii – w największym parku rozrywki. Uczestnicy wycieczki korzystali z atrakcji dostępnych w strefie dziecięcej, familijnej oraz ekstremalnej. Szaleństwa odbywały się na karuzelach, zjeżdżalniach, samochodzikach i kolejkach górskich. Najodważniejsi nie zapomną podróży pędzącym z zawrotną prędkością rollercoasterem albo zabaw na wieży swobodnego spadania. Niektórzy oglądali ciekawe pokazy i widowiska oraz filmy w 7D. Zmęczeni, ale uśmiechnięci i pełni wrażeń wrócili do domów.

Organizatorem i kierownikiem wycieczek była Pani Agata Kazalska, zaś opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawowały: Pani Beata Orzechowska, Pani Agata Szopa, Pani Anna Frączek i Pani Magdalena Kiełtyka. Fundatorem wycieczek jest Gmina Jedlicze.

Agata Kazalska