Wtorek 26 maja 2020
imieniny: Eweliny, Jana, Pawła

Uroczyste pożegnanie dyrektora Szkoły Podstawowej w Potoku

W dniu 31 stycznia odbyło się uroczyste pożegnanie dyrektora Szkoły Podstawowej im. Edmunda Łozińskiego w Potoku Andrzeja Dziugana.

Z tej okazji uczniowie wraz z gronem nauczycieli przygotowali wyjątkową uroczystość, złożoną z programu muzycznego, okazjonalnych wierszy i barwnego tańca poloneza, za który młodzi tancerze otrzymali ogromne brawa od przybyłych gości.

Burmistrz Gminy podziękowała dyrektorowi za pracę, która składała się z wielu wyzwań. Jestem wdzięczna Panu dyrektorowi za to, że potrafił połączyć cenne wartości - edukację i wychowanie w duchu patriotycznym - mówiła Jolanta Urbanik. Następnie przedstawiła Panią Agatę Kazalską, która będzie pełnić obowiązki dyrektora szkoły.

Ciepłe słowa popłynęły także od przewodniczących samorządów klasowych, nauczycieli i pracowników szkoły oraz rodziców. Dyrektor podziękował wszystkim serdecznie za życzliwą współpracę i obiecał, że pozostanie na zawsze przyjacielem  szkoły.

W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Proboszcz Parafii świętego Andrzeja Boboli w Potoku ksiądz Janusz Zajdel, nauczyciele, rodzice i uczniowie.