Wtorek 1 grudnia 2020
imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Agata Zych wśród wyróżnionych absolwentów PWSZ w Krośnie

2 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie zainaugurowano nowy rok akademicki. Wzorem lat ubiegłych władze uczelni wyróżniły najlepszych absolwentów, którzy w czasie studiów osiągnęli wyróżniające wyniki w studiowaniu, a także pracowali w kołach naukowych oraz brali czynny udział w inicjatywach na rzecz środowiska lokalnego.

Z dumą dzielimy się wiadomością, iż wśród wyróżnionych znalazła się  Pani Agata Zych z Gminy Jedlicze. Absolwentka kierunku Pedagogika, została uhonorowana podczas uroczystości także przez Burmistrza Gminy Jolantę Urbanik listem gratulacyjnym oraz pamiątkowym upominkiem.

Podczas inauguracji odznaczono statuetkami "Partner 20-lecia" przedstawicieli firm i instytucji od lat współpracujących z uczelnią. Miło nam poinformować, że podziękowania za wieloletnią współpracę z uczelnią otrzymał Tadeusz Sanocki z Jedlicza, Prezes firmy Splast Sp. z o.o.

Doniosłym wydarzeniem było odznaczenie na mocy uchwały Senatu PWSZ Medalem "Zasłużony dla PWSZ w Krośnie" Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciecha Nowaka.

Słownik: