Wtorek 7 lipca 2020
imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

I Ogólnopolska Jedlicka Górska Siódemka

I Ogólnopolska Jedlicka Górska Siódemka pod honorowym patronatem Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik i Radnego Powiatu Krośnieńskiego Piotra Brila, Długie 19.10.2019.

Zwycięzcami zostali: Anna Skóra i Wojciech Pelczar.

wyniki: link

zdjęcia: - Agnieszka Pasieka/ Krysia Świeboda, Ela Pitrus, Krzysztof Gajda

fot. cz. 1 - link 
fot. cz.2 - link 
fot. cz. 3 - link 
fot. cz. 4 - link 
fot. cz. 5 - link

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze był organizatorem I Ogólnopolskiej Jedlickiej Górskiej Siódemki, 19.10.2019. Piękna pogoda oraz fantastyczne kolory jesieni witały na trasie 7 kilometrowego biegu niemal 60 uczestników zmagań odbywających się  w miejscowości Długie. To spory sukces organizatorski jak na pierwszą edycję zmagań. Pierwszy trasę pokonał Wojciech Pelczar uzyskując czas 27:01:00,  natomiast wśród Pań zwyciężyła Anna Skóra z czasem 34:39:00. Najlepszym Jedliczaninen został Wojciech Pelczar, a Jedliczanką Anna Skóra. Oczywiście nie możemy zapomnieć o tych wszystkic,h którzy przyczynili się do tego , aby ten bieg udało się zrealizować.

Dziękujemy: Pani Jolancie Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Długiego za przygotowania posiłku, firmie DECOR Artystyczne Statuetki Szklane za piękne medale, Hucie Szkła Artystycznego za ufundowanie pucharów, firmie DEKOR-TEX z Jedlicza, firmie DELTA ze Zręcina za ufundowanie słodkich upominków i soków, firmie biuropromocji.pl drukarnia reklama poligrafia za ufundowanie numerów startowych. Dziękujemy Wojciechowi Tomkiewiczowi za profesjonalne prowadzenie, Strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej z Długiego. Szczególne Podziękowania dla TEAM Jedlicze za pomoc w organizacji biegu, Państwu Mariuszowi i Annie Biskup, Pani Elżbiecie Pitrus za perfekcyjną obsługę biura zawodów oraz wszystkim którzy w czymkolwiek pomogli aby ten bieg udało się przeprowadzić.

Serdeczne podziękowania składa - MUKS Podkarpacie Jedlicze.

Słownik: