Wtorek 7 lipca 2020
imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Ogólnopolskie Zawody w Biegach na Nartorolkach

Prawie 100 uczestników stanęło na starcie Ogólnopolskich Zawodów w Biegach na Nartorolkach pod Honorowym Patronatem Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik, które odbyły się w dniu 20.10.2019 w Jedliczu.

Start i meta usytuowane zostały przy Szkole Podstawowej w Jedliczu, a dystans na którym rywalizowali zawodnicy w 16 kategoriach wiekowych to od 300 metrów do 3 kilometrów.

Trasa tradycyjnie biegła głównymi ulicami Jedlicza, a piękna słoneczna jesienna pogoda przyciągnęła licznych kibiców, którzy dopingowali rywalizujących zawodników. W zawodach udział wzięły następujące kluby: MKS Halicz Ustrzyki Dolne, MLUKS Grupa Oskar Tomaszów Lubelski, UKS Partyzant Lubatowa, KS Speed Jasło, Krosski Remsport i gospodarze MUKS Podkarpacie Jedlicze.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Podkarpacie Jedlicze, a współorganizatorami: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu, Gmina Jedlicze, Szkoła Podstwowa w Jedliczu. Perfekcyjną obsługę sędziowską zapewniła firma PIFSPORT - Państwo Piwowar.

MUKS Podkarpacie Jedlicze Składa Podziękowanie Wszystkim Osobom które pomogły w organizacji zawodów, a szczególnie Panu Mariuszowi Biskupowi za prowadzenie biura zawodów, Strażom OSP z Gminy Jedlicze, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jedliczu, firmom ROLLSPEED, REX, IGOSPORT, REMSPORT, SKIPOL za okazaną pomoc. Dziękujemy.

MUKS Podkarpacie Jedlicze

Wyniki - link 
Zdjęcia - link

Słownik: