Sobota 23 stycznia 2021
imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy

Nagrodzeni podczas Gali Sportu

Podczas uroczystej Gali Sportu, która odbyła się 13 lutego br. w Krościenku Wyżnym poznaliśmy nazwiska najpopularniejszych i najlepszych sportowców, trenerów i działaczy z terenu powiatu krośnieńskiego w 2019 roku.

Organizatorami wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Krośnie i dziesięć urzędów gmin powiatu krośnieńskiego, w tym Gmina Jedlicze. Wyboru najlepszych dokonała kapituła złożona z organizatorów.

Niezmiernie miło nam poinformować, że w gronie nagrodzonych i nominowanych z terenu Gminy Jedlicze znaleźli się:

Ireneusz Kasza (Krośnieński Klub Kyokushin Karate), który otrzymał zaszczytny tytuł najlepszego trenera powiatu.

W kategorii Sportowiec trzecie miejsce zajęła Katarzyna Kozioł – łuczniczka, mistrzyni Polski Juniorów Młodszych, uczestniczka Mistrzostw Świata - Łuczniczy Uczniowski Klub Sportowy w Jedliczu.

Nominowanym w kategorii Sportowiec został pochodzący z Gminy Jedlicze zawodnik kyokushin karate Gabriel Bożek (Krośnieński Klub Kyokushin Karate), członek Kadry Narodowej Polski.  

Wśród wyróżnionych działaczy znalazł się Wojciech Myśliwiec - Łuczniczy Uczniowski Klub Sportowy w Jedliczu.

Serdecznie dziękuję kapitule za docenienie wybitnych osiągnięć sportowców, trenerów i działaczy z terenu Gminy Jedlicze. Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i nominowanym gratuluję i życzę dalszych wielu sukcesów w podejmowanych działaniach jak i w życiu osobistym – mówi Jolanta Urbanik Burmistrz Gminy Jedlicze.

Słownik: