Czwartek 9 lipca 2020
imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Zabawa karnawałowa dla dzieci w Długiem

W dniu 26.01.2020 r. w Długiem odbyła się Zabawa Choinkowa dla dzieci. Sala przepełniona była pięknie przebranymi za Księżniczki, Superbohaterów, Piratów, Kotki dziećmi. Dla naszych gości przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy z nagrodami, zabawy taneczne, konkursy karaoke, które prowadziła Pani Madzia – opiekun świetlicy oraz Pani Ewa Michniewska – sołtys wsi Długie. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Długiem zadbały o słodki poczęstunek dla uczestników zabawy. W czasie zabaw trwały poszukiwania Króla i Królowej balu. Zadanie nie było łatwe, ale udało się wybrać zwycięzców, którymi byli: Szymon C. oraz Malwina B. – gratulujemy!

Duże podziękowania należą się Pani Jolancie Urbanik – Burmistrz Gminy Jedlicze za wsparcie w zorganizowaniu zabawy. Dziękujemy również: panu Andrzejowi Bobusia – prezes EBA Sp. z o.o., panu Tomaszowi Buczyńskiemu – właściciel firmy Finansowo-Usługowej, panu Pawłowi Michałek i wielu innym którzy w tym dniu nam pomagali.

Największą niespodzianką dla dzieci w tym dniu była Kreatywna fotobudka - sposób na udaną imprezę. Dzieci wraz z rodzicami mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia z dzisiejszego balu. Za muzykę i kolorowe światła - dziękujemy Dj Tomaszowi.

Organizatorzy: Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Świetlica Dziecięca w Długiem.

Magdalena Dąbrowska