Poniedziałek 13 lipca 2020
imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze

W związku z zagrożeniem epidemią COVID 19 (zwanym koronawirusem) Burmistrz Gminy Jedlicze zwraca się z prośbą, aby wszyscy petenci Urzędu ograniczyli wizyty w Urzędzie Gminy Jedlicze oraz w jednostkach organizacyjnych i w miarę możliwości załatwiali sprawy urzędowe wykorzystując alternatywne źródła komunikacji tj. elektroniczną, telefoniczną, pocztową.

Proszę również, aby osoby u których występują objawy takie jak: gorączka, kaszel lub które w ostatnim czasie ( krótszym niż 14 dni) powróciły z zagranicy – nie wchodziły na teren Budynku Urzędu Gminy Jedlicze i załatwiały sprawy telefonicznie lub za pośrednictwem pełnomocników posiadających stosowne upoważnienie.

Apeluję również o bezwzględne przestrzeganie zasad higieny, przede wszystkim o dokładne mycie rąk. Proszę o rozwagę, nie panikujmy, ale też nie wystawiajmy się niepotrzebnie na ryzyko zakażenia. W przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów (kaszel, gorączka, duszność i problemy z oddychaniem) proszę o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krośnie tel. 606 251 637. W przypadku nasilonych objawów proszę zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego – najbliższy oddział :

tel. Oddział Obserwacyjno-Zakaźny w Jaśle 13 44 375 29,
tel. Oddział Obserwacyjno-Zakaźny w Sanoku 13 46 56 245.

Proszę Państwa o odpowiedzialne podejście do działań zapobiegawczych i profilaktycznych oraz o wyrozumiałość. 

Treść informacji - PDF 

Słownik: