Poniedziałek 13 lipca 2020
imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty

Komunikat JPGKiM

U W A G A !!! W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenia się epidemii koronawirusa Zarząd JPGKiM Sp. z o.o. podjął decyzję że, inkasenci nie będą wchodzić do domów aby dokonać odczytów wodomierzy.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Jedlicze oraz pracownikom prosimy mieszkańców miejscowości: Jedlicze i Chlebna  o podawanie w miesiącu kwietniu stanów wodomierzy:

- telefonicznie pod numerem: 13-43-521-51

- przez stronę internetową www.jpgkim.pl.

W przypadku nie podania odczytu wodomierza inkasent wystawi fakturę ze średniego zużycia i zostawi w skrzynce na listy.


U W A G A!!! Mając na uwadze przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, zgodnie z decyzją Zarządu JPGKiM Sp. z o.o. inkasenci nie będą wchodzić do domów aby dokonać odczytów wodomierzy. W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Gminy Jedlicze oraz pracownikom Spółki prosimy mieszkańców miejscowości: Jaszczew, Moderówka, Potok, Żarnowiec, Dobieszyn o podawanie w miesiącu marcu br. stanów wodomierzy: - telefonicznie pod numerem: 13-43-521-51 - przez stronę internetową: www.jpgkim.pl W przypadku nie podania odczytu wodomierza inkasent wystawi fakturę ze średniego zużycia i zostawi w skrzynce na listy. Za powstałe utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.


UWAGA !!!!!

Szanowni Klienci,

W związku z pandemią koronawirusa, a co za tym idzie sytuacją podwyższonej czujności, apelujemy aby sprawy, które nie wymagają Państwa osobistej wizyty w Przedsiębiorstwie, załatwiać zdalne bądź telefonicznie.

Dane kontaktowe:

Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
ul. Marii Konopnickiej 10
38-460 Jedlicze
Tel. 13 43-521-51
e-mail: jpgkim@jpgkim.pl                     

Zarząd JPGKiM Sp. z o.o. w Jedliczu

WAŻNA INFORMACJA !!!

Mając na uwadze przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa, Zarząd JPGKiM Sp. z o.o. podjął decyzję, że od dnia 13.03.2020 r. kasa Przedsiębiorstwa będzie nieczynna aż do odwołania.


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wynikającym z pojawienia się koronawirusa SARS Cov-2 na Podkarpaciu, w ramach działań prewencyjnych prowadzonych na terenie Gminy Jedlicze: Od 14.03.2020 Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Żarnowcu będzie NIECZYNNY – do odwołania. Nasze działania są podyktowane troską o zdrowie mieszkańców i mają na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii na terenie Gminy Jedlicze.


 

Słownik: