Wtorek 2 czerwca 2020
imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze z dnia 6 maja 2020 r. o wznowieniu otwarcia Biblioteki oraz Filii

Uprzejmie informuję, iż w porozumieniu z Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej im. Kaspra Wojnara w Jedliczu oraz po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krośnie odnośnie Regulaminu dotyczącego funkcjonowania Gminnej Biblioteki Publicznej im. Kaspra Wojnara w Jedliczu oraz jej Filii po wznowieniu pracy w czasie epidemii wznawiamy otwarcie Biblioteki oraz Filii z dniem 7 maja br.

Czytaj dalej


Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze dotyczący obiektów kwarantannowych

Informuję, że gotowość do przyjęcia osób skierowanych do odbycia obowiązkowej kwarantanny zgłosiły nastepujące podmioty:

1) Pensjonat Amelia w Iwoniczu Zdroju, ul. Kulczyńskiego 2, tel. (13) 43-501-30, 512 340 381 -  PDF
2) Ośrodek Wypoczynkowy w Rudawce Rymanowskiej 6, tel. 882 684 408.

Szczegółowe zasady odbywania kwarantanny nalezy uzgadniać bezpośrednio z ośrodkami.


Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze z dnia 23 kwietnia 2020 r.

Treść komunikatu: PDF


Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze z dnia 22 kwietnia 2020 r.

Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze o zmianie termiu składania oświadczeń majątkowych.

Treść komunikatu - PDF


Ograniczenie w funkcjonowaniu Samorządowego Żłobka w Jedliczu.

Treść informacji - PDF


Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze z dnia 12 marca 2020 r.

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa Covid-19 z dniem dzisiejszym tj. 12 marca odwołuje się wszystkie wydarzenia oraz zajęcia sportowe i kulturalne w gminnych instytucjach kultury, sportu oraz świetlicach opiekuńczo-wychowawczych działających przy Gminie Jedlicze.

Czytaj dalej


Komunikat Burmistrza Gminy Jedlicze z dnia 12 marca 2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemią COVID 19 (zwanym koronawirusem) Burmistrz Gminy Jedlicze zwraca się z prośbą, aby wszyscy petenci Urzędu ograniczyli wizyty w Urzędzie Gminy Jedlicze oraz w jednostkach organizacyjnych i w miarę możliwości załatwiali sprawy urzędowe wykorzystując alternatywne źródła komunikacji tj. elektroniczną, telefoniczną, pocztową.

Czytaj dalej


Komunikat SPG ZOZ w Jedliczu z dnia 27 marca 2020 r.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, SPG ZOZ w Jedliczu  od 16.03.2020 r. wprowadza zapobiegawcze środki dotyczące obecnej sytuacji

Czytaj dalej


Komunikat JPGKiM dnia 27 marca 2020 r.

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenia się epidemii koronawirusa Zarząd JPGKiM Sp. z o.o. podjął decyzję że, inkasenci nie będą wchodzić do domów aby dokonać odczytów wodomierzy.

Czytaj dalej


Komunikat GOPS w Jedliczu z dnia 27 marca 2020 r.

Informacja dotycząca dyżurów GOPS w Jedliczu w związku z rozpowszechnianiem SARS-Co V-2.

Czytaj dalej


Komunikat ZEASiP z dnia 27 marca 2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemią wirusa SARS-Co V-2 (koronowirusa), informujemy, że od dnia 30 marca 2020 r. do odwołania Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Jedliczu nie prowadzi obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

Czytaj dalej


Decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Lekarze, specjaliści, eksperci WHO wskazują, że wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań może ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Obecna sytuacja epidemiologiczna w Polsce może zagrozić zdrowiu obywateli. Dlatego na podstawie tzw. specustawy Minister Edukacji Narodowej przygotował rozporządzenie, które czasowo ogranicza funkcjonowanie jednostek systemu oświaty na obszarze całej Polski.

Czytaj dalej