Piątek 7 sierpnia 2020
imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana

Rok 2007

Dom Ludowy w Dobieszynie - Remont

gru.
29

W 2007 roku został zakończony remont Domu Ludowego w Dobieszynie. W lipcu 2006r. podpisana została umowa o dofinansowanie kapitalnego remontu tego obiektu. W czasie trwania prac remontowych napotkano szereg problemów, jednak dzięki sprawnej pracy udało się skończyć na czas i budynek Domu Ludowego w Dobieszynie wygląda jak nowy.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Remont dachu w Szkole Podstawowej w Podniebylu

W szkole podstawowej w Podniebylu został przeprowadzony remont dachu. Remont polegał na; wymianie krokwi koszowej wykonaniu obróbki blacharskiej kosza i wyremontowaniu kominów. Wszystkie kominy zostały jeszcze ocieplone i okute, a jeden z nich całkowicie przebudowany. Roboty rozpoczęto 14 czerwca i zostały zakończone 11 lipca 2007 roku.

Rozbudowa Przychodni Rejonowej w Jedliczu

cz.
29

Od 1 kwietnia 2006r. do 29 czerwca 2007r. trwała rozbudowa Przychodni Rejonowej w Jedliczu. Prace przy modernizacji przychodni polegały na rozbudowie istniejącego budynku Przychodni w kierunku południowym i wschodnim. W budynku zamontowano również windę dla osób niepełnosprawnych. Rozbudowa przychodni finansowana była ze środków ZPORR, środków z budżetu państwa i budżetu gminy.

Posted By redaktor2 czytaj dalej
Subskrybuj RSS - Rok 2007