Środa 18 października 2017
imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza

Sport

Zwycięstwo chłopców oraz II miejsce dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych

paź.
16

Dnia 9 października 2017 roku na terenach PWSZ w Krośnie, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się rejonowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Warunki pogodowe były dość dobre, trasa długa i trudna z powodu silnie wiejącego wiatru. Do rywalizacji stanęły najlepsze ekipy z powiatów: krośnieńskiego, miasta Krosna i strzyżowskiego. W zawodach wzięły też udział drużyny z Jedlicza, które zajęły II miejsce w zawodach powiatowych i uzyskały awans do zawodów rejonowych.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Ogólnopolskie Zawody w Biegach na Nartorolkach

paź.
10

Pogoda sprzyjała organizacji "Ogólnopolskich Zawodów w Biegach na Nartorolkach", które odbyły się już po raz ósmy w Jedliczu w dniu 08.10.2017. W zawodach udział wzięli reprezentanci kilkunastu klubów z Polski, łącznie wystartowało 105 zawodników w 16 kategoriach wiekowych. Ceremonii otwarcia i wręczania nagród dokonali: Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Piotr Woźniak, Radna Sejmu Wojewódzkiego Joanna Bril, Radna Gminy Jedlicze Krystyna Marć, Dyrektor GOSiR Jedlicze Wojciech Florczak, Prezes MUKS Podkarpacie Jedlicze Piotr Bril. Na każdego uczestnika na mecie czekał ciepły posiłek oraz coś słodkiego. Organizatorami zawodów byli Burmistrz Gminy Jedlicze, GOSiR Jedlicze, MUKS Podkarpacie Jedlicze, SP Jedlicze. Zawody wspierał Zarząd Województwa Podkarpackiego. Nad wynikami czuwał Pan Piwowar z firmy PIFSPORT.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Jesienne biegi przełajowe

paź.
09

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Dzieci

paź.
04

Dnia 2 października 2017 roku w parku obok hali GOSiR w Jedliczu, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Igrzysk Dzieci odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Każda drużyna składała się z 10 zawodników, którzy rywalizowali na trasie około 800 m. Zawody otworzył pan Piotr Bril. Do rywalizacji stanęło 7 ekip ze szkoły podstawowej. W zawodach wzięli udział uczniowie z Jedlicza, Długiego, Posady Górnej, Lubatowej, Jaślisk, Zalesia, Miejsca Piastowego.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

VIII Rajd Rowerowy do Komańczy

paź.
04

W ostatni weekend miał miejsce kolejny już dwudniowy rajd rowerowy zorganizowany przez GOSiR Jedlicze. Łącznie trasa rajdu liczyła ponad 150 km i wiodła przez malownicze okolice Beskidu Niskiego i Bieszczad. W pierwszym dniu trasa zaczynała się w Jedliczu i prowadziła przez Duklę i Tylawę aż do Komańczy, gdzie po zakwaterowaniu uczestnicy wyruszyli na kolejny etap trasy, który wiódł nad Jeziorka Duszatyńskie. W drugim dniu rajdu droga powrotna wiodła zaś przez Bukowsko, Rymanów i Iwonicz, ostatecznie kończąc się w Jedliczu.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Mistrzostwa Polski UKS i Puchar Śląska w biegach na nartorolkach

paź.
02

Nartorolkowy weekend w Marklowicach (22-24.09.2017 r.) na stałe wpisał się do letniego kalendarza biegaczy narciarskich. W zawodach startują zarówno najmłodsi, ze szkół podstawowych, jak też zawodnicy kadr oraz amatorzy biegania na nartorolkach. Każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności z najlepszymi w Polsce. Na starcie pojawili się zawodnicy MUKS Podkarpacie Jedlicze, Karol Maciejowski, Jakub Biskup, trener Piotr Bril. Nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. 

 

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport