Sobota 24 marca 2018
imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Sport

IX Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

mrz.
23

W ostatnią sobotę tj. 17 marca 2018 r. w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się IX Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00, a uroczystego otwarcia dokonał Pan Ryszard Zagórski – Zastępca Burmistrz Gminy Jedlicze, Pan Piotr Woźniak – Przewodniczący Rady Miejskiej, Pan Wojciech Florczak - Dyrektor GOSiR Jedlicze oraz Pan Józef Tucki – Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Krośnie.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Karol Maciejowski Wicemistrzem Polski podczas Ogólnopolskich Igrzysk i Gimnazjady w Biegach Narciarskich

mrz.
15

W dniach 12-15.03.2018 w Białce Tatrzańskiej odbywają się Ogólnopolskie Igrzyska i Gimnazjada w Biegach Narciarskich. Ponad 300 narciarzy z Polski, w tym 6 uczestników ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu, brało udział w biegach na dystansach od 1 do 5 kilometrów.

 

Słownik: 
Posted By Ilona Miszczak-... czytaj dalej

Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze

mrz.
13

Zakończyła się realizacja projektu pt. „Upowszechnianie łyżwiarstwa i hokeja na lodzie w Gminie Jedlicze”. Projekt realizowany był na lodowisku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu, na  który Gmina Jedlicze otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu  i Turystyki. W zajęciach wzięło udział ponad 60 uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu naszej gminy. Na potrzeby realizacji zadania został zakupiony sprzęt sportowy: łyżwy, przyrządy do nauki jazdy na łyżwach, płozy do butów oraz chodzik do nauki jazdy na łyżwach, który uzupełnił sprzęt zakupiony w zeszłym roku.                 

Słownik: 
Posted By Ilona Miszczak-... czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Liga Podkarpacka w biegach narciarskich z udziałem narciarzy z Jedlicza

mrz.
08

Dobre warunki śniegowe panujące na trasach biegowych im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej pozwoliły na przeprowadzenie zawodów dla szkół podstawowych w ramach drugiego rzutu Ligi Podkarpackiej w biegach narciarskich. Na starcie stanęło ponad 150 młodych sportowców, którzy rywalizowali w 14 kategoriach wiekowych. Obowiązywał styl klasyczny i dowolny oraz start wspólny. Gminę Jedlicze reprezentowało 25 zawodników MUKS-u ze Szkoły Podstawowej w Jedliczu.

Słownik: 
Posted By Ilona Miszczak-... czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport