Czwartek 28 stycznia 2021
imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Sport

Pracowity weekend narciarzy

st.
26

W dniach 22-24 stycznia br. zawodnicy MUKS Podkarpacie Jedlicze rywalizowali na zakopiańskich trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Mistrzostwach Polski połączonych z kolejną edycją Pucharu Grupy Azoty. Podopieczni trenera Piotra Brila mieli okazję zmierzyć się między innymi z takimi zawodnikami, jak Maciej Staręga czy bracia Kamil i Dominik Bury!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

MUKS Podkarpacie Jedlicze najlepszy w Podkarpackiej Lidze Biegowej!

st.
25

Korzystne warunki do uprawiania biegów narciarskich pozwoliły na zorganizowanie w ubiegłym tygodniu Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Jedliczu. W klasyfikacji końcowej na najwyższym stopniu podium uplasowali się gospodarze z MUKS Podkarpacie Jedlicze!

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Druga edycja Pucharu Grupy Azoty w sezonie 2020/2021

st.
11

W minionym tygodniu na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem rozegrano drugą edycję Pucharu Grupy Azoty w biegach narciarskich. Wśród ponad 360 uczestników nie zabrakło reprezentantów MUKS Podkarpacie Jedlicze. Podobnie, jak w pierwszej odsłonie tego cyklu, najlepiej spisał się Karol Maciejowski, który w drugim dniu zawodów uplasował się na szóstej pozycji.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Zgrupowanie narciarzy w Ustrzykach Górnych

st.
11

Biegacze narciarscy z MUKS Podkarpacie Jedlicze tuż po świętach Bożego Narodzenia udali się na zgrupowanie do Ustrzyk Górnych. W obozie uczestniczyło dziesięciu reprezentantów naszego klubu, którzy szlifowali formę przed kolejnymi zawodami oraz trener Piotr Bril. Niestety aura nie była łaskawa do uprawiania typowo narciarskich treningów, ale czas spędzony w Bieszczadach z pewnością nie poszedł na marne.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Karol Maciejowski drugi w Pucharze Azotów w Zakopanem

gru.
29

W dniach 5-6 grudnia br. na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyła się inauguracja Pucharu Grupy Azoty. Szczególnie drugi dzień zmagań był szczęśliwy dla ekipy MUKS Podkarpacie Jedlicze, a zwłaszcza dla Karola Maciejowskiego, który zakończył swój start na drugiej pozycji.

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2019/2020

gru.
28

Podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2019/2020 miało inny charakter, niż w latach ubiegłych. Panująca epidemia COVID-19 spowodowała, że wszystkie zawody w ramach tego turnieju od połowy marca br. zostały odwołane. Dlatego też do punktacji gminnej zaliczane były zmagania, które odbyły się w okresie od 01.09.2019 r. do 15.03.2020 r., a końcową klasyfikację stanowiło połączenie Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Zgrupowanie narciarzy w Zakopanem

gru.
16

Narciarze biegowi z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Podkarpacie Jedlicze w ramach zgrupowania kadry województwa podkarpackiego wraz z zawodnikami z MKS Halicz Ustrzyki Dolne i Speed Jasło, w dniach 1-11.12.2020 roku przebywali na obozie w Zakopanem, gdzie przygotowywali się do nadchodzącego sezonu zimowego. 

Słownik: 
Posted By Paweł Wajda czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport