Poniedziałek 22 lipca 2019
imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Sport

Imprezy towarzyszące w ramach Dni Jedlicza 2019

lp.
10

W dniach 6-7.07.2019 r. GOSiR Jedlicze był organizatorem trzech imprez towarzyszących dla mieszkańców naszej Gminy w ramach Dni Jedlicza 2019. Były to Turniej Oldbojów w Piłkę Nożną, Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Mixtów oraz Amatorskie Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Dla wszystkich uczestników naszych zawodów przygotowane były puchary oraz słodki upominek. Dla najlepszych drużyn przygotowane zostały również pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które dla zwycięzców z pewnością będą miłym wspomnieniem po przebytych zmaganiach sportowych. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Relacje z pierwszych zawodów organizowanych w ramach wakacji z GOSiR-em

lp.
04

I Turniej GP w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2000 i młodsi. Jako pierwsi w Wakacyjnych Zawodach z GOSiR-em wystartowali siatkarze plażowi. 26 czerwca do zawodów przystąpiło 7 drużyn w kat. dziewcząt i 9 w kat. chłopców. Grano system „każdy z każdym”. Zawody trwały ponad dziewięć godzin i wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udziału w imprezie. Każdy otrzymał słodki poczęstunek oraz wodę, natomiast najlepsi otrzymali pamiątkowe medale. Do zobaczenia na kolejnym turnieju 24.07.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

IV Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych i Cheerleaderkowych FAME

cz.
27

W dniu 22.06 br. w Głogowie Małopolskim odbył się IV Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych i Cheerleaderkowych FAME. Udział w konkursie wzięły zespoły Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu prezentując swoje umiejętności w kategorii pom kadet, pom junior, oraz solo pom kadet i solo pom junior. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

I Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie

cz.
27

W dniu 15.06.2019 r. w Przysietnicy odbyła się I Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. W zawodach wzięło udział 89 zawodników i zawodniczek klubów łuczniczych z Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego. Zawody objęte były patronatem Pani Poseł na Sejm - Joanny Frydrych, która wręczała nagrody. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki

cz.
27

31 maja 2019 roku w Jaśle odbył się finał akcji zorganizowanej przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki pod hasłem „Słoneczne Dni ze Związkiem Gmin Dorzecza Wisłoki”, w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej w Jedliczu. Organizatorzy zadbali o wysoki poziomi przygotowanie imprezy, którą rozpoczął „Bieg po słońce” na dystansie 640 m. SP w Jedliczu w biegu reprezentowali: Aleksandra Paradysz kl.5a, Nikola Mróz kl.6a, Oskar Pitrus kl.6b oraz Miłosz Mazuchowski kl. 5a pod opieką Pani Elżbiety Pitrus.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Podsumowanie sezonu narciarskiego 2018/2019

cz.
26

Sezon zimowy 2018/2019 dla narciarzy biegowych MUKS Podkarpacie Jedlicze, należy zaliczyć do bardzo udanych. Zawodnicy nasi startowali w wielu zawodach od szczebla gminnego do Mistrzostw Polski. Zima jak zwykle nie rozpieszczała narciarzy gdyż braki śniegu nie pozwalały na prawidłowe przygotowanie się do sezonu zimowego, ale mimo wszystko zawodnicy z MUKSu przygotowali się na miarę swoich możliwości.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Powitanie lata z „Cybą” i MUKS-em

cz.
26

Amatorzy biegania i spacerów spotkali się w sobotnie popołudnie 22 czerwca br. na Zawodziu, mało znanym poza bywalcami i mieszkańcami terenie, położonym w dolinie Jasiołki, przy granicy z gminą Tarnowiec. Na tym terenie zostały, w ramach projektu dofinansowanego z programu TESCO „Decydujesz, pomagamy”, wyznaczone ścieżki spacerowe. Prowadzą drogami gruntowymi, które zostały wykoszone i oznaczone znakami. Powstało kilka pętli pomiędzy wyrobiskami i trzema stawami, które o tej porze roku są zasłonięte zaroślami. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport