Niedziela 25 czerwca 2017
imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Sport

Łucznictwo – II Runda Pucharu Okręgu.

cz.
13

Łucznicy MUKS Podkarpacie Jedlicze wystartowali w II Rundzie Pucharu Okręgu Rzeszowskiego. Zawody odbyły się w sobotę 10.06. br. na stadionie w Zmiennicy. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Odpowiednio w swoich kategoriach zwyciężyli Michał Stach i Malwina Kubit, a Anna Szafran zajęła 2 miejsce.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sportowy Dzień Dziecka

cz.
12

W dniach 02-04.06.201r. Burmistrz Gminy Jedlicze oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji były organizatorem Sportowego Dnia Dziecka. Dzieci i młodzież mogły brać udział w licznych konkurencjach sportowych, które przygotowane zostały z myślą o aktywnej formie spędzania wolnego czasu przez dzieci jak i całe rodziny. W pierwszych dwóch dniach odbyły się: Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt – kat. szkoła podstawowa i gimnazjum, Turniej Trójek Koszykarskich Chłopców – kat. szkoła podstawowa i gimnazjum oraz zawody Łucznicze na stadionie ZKS Nafty Splast Jedlicze. W następnych dniach dzieci mogły rywalizować w Zawodach Wspinaczkowych – kat. szkoła podstawowa i gimnazjum oraz Zawodach Wędkarskich, które odbyły się na Zalewie Chlebianka. Dla starszej młodzieży odbyła się również Dyskoteka na hali sportowej. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Sukces Ringowców z MUKS Podkarpacie Jedlicze

cz.
07

Kolejny ogólnopolski turniej ringo odbył się w Lelisie koło Ostrołęki w dniach 02-04.06.2017. W zawodach udział wzięła 9 osobowa ekipa z MUKS Podkarpacie Jedlicze w składzie: Dominik Och, Karol Maciejowski, Karolina Dobosz, Jakub Biskup, Adrian Wojnar, Eryk Żychowski, Gabriel Tyburski, trener Piotr Bril. Ringowcy z Jedlicza zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 5 medali. Wyniki zawodników z Jedlicza były następujące:

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Mistrzostwach Polski IMS w minisiatkówce dziewcząt – Głuchołazy 2017

cz.
06

W dniach 25 – 28 maja 2017 r., w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Polski szkół podstawowych w minisiatkówce dziewcząt i chłopców. Sam udział w takiej imprezie to już ogromny sukces i prestiż dla dziewcząt  z Jedlicza. To również niesamowite przeżycia  i być może jedyna szansa na udział w finałach ogólnopolskich w grach zespołowych. W zawodach wzięły udział najlepsze drużyny SP z całej Polski – w tym ekipa z Jedlicza. Dziewczęta dały z siebie wszystko, mimo, że część drużyny to młodsze zawodniczki (klasa V), które w poprzednich turniejach stanowiły rezerwę. Finały Mistrzostw Polski to nie tylko rozgrywanie spotkań i rywalizacja sportowa. W czasie wolnym zawodniczki odpoczywały, zawierały nowe znajomości, brały udział w atrakcjach, które zapewniał organizator oraz integrowały się jako drużyna.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Paweł Gładysz najlepszy w Wysowej na 10 kilometrów, Robert Janocha drugi w Nordic Walking

cz.
02

Piękna pogoda sprzyjała wszystkim którzy chcieli wystartować w Wysowej Zdroju w biegach ulicznych na dystansach maratonu, 10, 5 kilometrów oraz w nordic walking. W zawodach udział wzięli zawodnicy MUKS Podkarpacie Jedlicze i osiągnęli świetne rezultaty. Tradycja została utrzymana, gdyż w roku ubiegłym na dystansie 10 km zwyciężył zawodnik MUKSu Robert Gleń, a w tym roku najlepszy okazał się Paweł Gładysz. Warty podkreślenia jest  także wynik Roberta Janochy, który w nordic walking, na dystansie 5 km, uplasował się na drugim miejscu.

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej

maj
30

W sobotę dnia 27 maja 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbył się III Świetlicowy Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze. Udział w zawodach brały świetlice: z Długiego, Jedlicza, Jaszczwi, Moderówki, Potoka, Piotrówki i Poręb.

Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, w której rywalizowały systemem” każdy z każdym”. Po zaciętych meczach, w finale zmierzyły się drużyny z Jaszczwi i Moderówki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0. Lepszą drużyną okazała się świetlica z Jaszczwi, pokonując młodych zawodników z Moderówki. W wyniku sportowej rywalizacji III miejsce wywalczyła drużyna z Jedlicza, wygrywając w rzutach karnych 3:2. Ponadto w turnieju „Królem Strzelców” został Kacper Zygmunt, a najlepszym bramkarzem Szymon Jastrzębski.

 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

I Miejsce uczniów ZSP Jedlicze w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

maj
30

26 maja 2017 r. dziesięcioosobowa grupa uczniów z klas trzecich Szkoły Podstawowej w ZSP w Jedliczu w składzie : Agnieszka Zawisza 3d, Igor Szergowicz 3b, Jakub Kustroń 3b, Nadia Głowacka 3a, Maja Głowacka 3a, Gabriela Paradysz 3a, Dominik Buczyński 3a, Miłosz Mazuchowski 3a, Kacper Dubiel 3a, Wiktoria Bołoz 3a wywalczyła, po wspaniałej walce, I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej ,,Baw się z nami”, które odbyły się w Posadzie Górnej. Zawodnicy będą reprezentować powiat krośnieński na etapie wojewódzkim.

 

Słownik: 
Posted By Mateusz Szarek czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport