Wtorek 7 lipca 2020
imieniny: Estery, Kiry, Rudolfa

Szkoły

Znamy już Rachmistrzów Gminy Jedlicze i Mistrzów Ortografii!

mrz.
12

Uczestnicy zmagań matematycznych i ortograficznych „Rachmistrz Gminy Jedlicze” oraz „Mistrz Ortografii” zorganizowanych przez nauczycieli Gimnazjum w Jedliczu z pewnością niecierpliwie oczekiwali na wyniki konkursów, którym patronuje Burmistrz Gminy Jedlicze. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród miało miejsce podczas V Wiosennego Turnieju Wiedzy, który został przeprowadzony w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu. Zastępca Burmistrza Pan Piotr Rostek wręczył nagrody Rachmistrzom i Mistrzom Ortografii, gratulując im i życząc dalszych sukcesów.

Posted By redaktor2 czytaj dalej
Posted By redaktor2 czytaj dalej
Posted By redaktor2 czytaj dalej

Zajęcia laboratoryjne uczniów z Jaszczwi na Politechnice Krakowskiej

paź.
05

 Wyjazd na Politechnikę do Krakowa w dniu 29 września br., dla uczniów klasy VI szkoły podstawowej oraz I i II gimnazjum był wydarzeniem inaugurującym realizację nowego projektu „Wdrażanie innowacyjnych metod nauczania i nowej jakości kształcenia w ramach Programu Rozwojowego Zespołu Szkół w Jaszczwi”. Był to pierwszy z czterech wyjazdów w ramach w/w projektu. Głównym celem wyjazdu były zajęcia laboratoryjne na wydziałach chemii i fizyki.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Remont sanitariatów w przedszkolach

lp.
30

Trwają prace remontowe sanitariatów w Samorządowym Przedszkolu w Jedliczu oraz w Przedszkolu Filialnym w Potoku. W tej chwili zakończono prace rozbiórkowe. Łazienki są przygotowywane do ułożenia nowych płytek oraz montażu urządzeń sanitarnych. 

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Szkoła w Podniebylu uratowana przed likwidacją

lt.
20

Szkoła Podstawowa w Podniebylu to bardzo mała placówka edukacyjna, do której uczęszcza w obecnym roku szkolnym 23 uczniów, a zatrudnionych jest 10 nauczycieli. O bardzo trudnej sytuacji tej szkoły mówiło się już od ubiegłego roku, istniało realne zagrożenie, a nawet konieczność jej zamknięcia. To trudna decyzja, która wymagała konsultacji i rozważenia wszystkich możliwości. Pomimo, że to bardzo mała placówka koszt jej utrzymania jest duży...

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Ogłoszenie o naborze do samorządowych przedszkoli w Gminie Jedlicze

lt.
17
Ogłasza się zapisy dzieci  do Samorządowego Przedszkola w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Żarnowcu oraz Samorządowego Przedszkola w Jedliczu na rok szkolny 2012/2013.
Posted By redaktor2 czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Szkoły