Sobota 16 lutego 2019
imieniny: Danuty, Daniela, Juliany

Kolektory Słoneczne

Aktualizacja 2 września 2014 r.

TRWA MONTAŻ KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH

Do dnia dzisiejszego zostało zamontowane 10 kompletnych instalacji solarnych na budynkach prywatnych w Gminie Jedlicze z tzw. listy startowej. Montaż odbywa się zgodnie z opracowanym harmonogramem. Mieszkańcy, u których zamontowano solary wyrażają zadowolenie z montażu, a wszelkie ewentualne rozbieżności usuwane są przez wykonawcę na bieżąco.

Równolegle trwają wizyty projektantów, którzy indywidualnie umawiają się z mieszkańcami na dogodny dla nich termin zaprojektowania instalacji.

Wedłu umowy z wykonawcą montaż wszystkich instalacji potrwa do końca 2015 roku. Harmonogram montażu, oraz informacje dostępne są w Biurze Funduszy Pomocowych i Zamówień Publicznych w Urzędzie Gminy Jedlicze - pani Magdalena Kiełbasa i Krzysztof Mrozek, pokój nr 20, tel. 13 44 847 16.

 

Ruszył montaż solarów

sie.
21

20 sierpnia 2014 r. na terenie Gminy Jedlicze zamontowana została pierwsza instalacja solarna na budynku prywatnym w ramach projektu ”Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”, realizowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. 

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Znamy już nowe kwoty do zapłaty za solary !!!

maj
09

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku skomplikowanych i długich procedur przetargowych został wyłoniony Wykonawca instalacji solarnych – Konsorcjum firm:

  • P.B.U. WIKTOR Sp.j. Radomsko,
  • ECO-TEAM Sp.z o.o. Sp.k. Częstochowa,
  • Cz.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. Częstochowa.

Cena instalacji uzyskana w wyniku przetargu jest niższa niż szacowano w założeniach Projektu, w związku z czym wysokość Państwa wpłaty ulega istotnemu obniżeniu i wynosi:

Zestaw A - 2.494,80 zł
Zestaw B - 2.845,15 zł
Zestaw C - 3.242,16 zł

W związku z powyższymi zmianami konieczne jest podpisanie stosownego Aneksu do Umowy Mieszkańca z Gminą. W tym celu prosimy o przybycie do Urzędu Gminy Jedlicze do 23 maja 2014 roku do pokoju nr 8 (z dowodem tożsamości). Dopiero po podpisaniu aneksu do umowy prosimy o dokonywanie wpłat na konto wskazane w umowie. Stosowne informacje i zaproszenia zostaną wysłane do Państwu za potwierdzeniem odbioru.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Wyłoniono wykonawcę instalacji systemów energii odnawialnej

kw.
23

Uprzejmie informujemy, że w wyniku przeprowadzonej procedury przetargowej przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki został wyłoniony Wykonawca Inwestycji w ramach Projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”, którym  jest Konsorcjum firm: P. B. U. Wiktor Sp. j. Radomsko, Eco - Team sp. z o. o. sp. k. Częstochowa, Cz. P. B. P. PRZEMYSŁÓWKA S. A. Częstochowa. Cena oferty za zrealizowanie całości zamówienia wynosi 57 122 855,73 zł brutto. Oferta ta jest najtańszą spośród 5 ofert złożonych w postępowaniu przetargowym.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Przetarg na wybór wykonawcy

lt.
07

Z uwagi na modyfikację zapisów Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia termin otwarcia ofert został wyznaczony na dzień 24.02.2014 r.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Związek Gmin Dorzecza Wisłoki ogłosił przetarg na solary

gru.
12

W dniu 10.12.2013 roku Związek Gmin Dorzecza Wisłoki ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy instalacji solarnych w ramach projektu „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki”. Jak możemy dowiedzieć się ze strony Związku „Z uwagi na duży zakres oraz złożoność inwestycji proces opiniowania dokumentacji przetargowej był długotrwały. Postępowanie przetargowe przygotowywane było pod nadzorem Instytucji Wdrażających Szwajcarsko – Polski Program Współpracy, tj. Władzy Wdrażającej Programy Europejskie, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ambasady Szwajcarii w Polsce oraz Sekretariatu Stanu ds. Gospodarczych SECO w Szwajcarii.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

"Solary" mają inżyniera kontraktu

maj
07

26 kwietnia 2013 r. Zarząd Związku Gmin Dorzecza Wisłoki reprezentowany przez Andrzeja Czerneckiego, Przewodniczącego Zarządu – Burmistrza Miasta Jasła oraz Zbigniewa Sanockiego, Zastępcę Przewodniczącego – Burmistrza Gminy Jedlicze, podpisał umowę z firmą Info Solutions A. Siekański, C. Czop na świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla Projektu pn. „Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki” Nr KIK/66, realizowanego w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Kolektory słoneczne - Najczęściej zadawane pytania

lt.
04

Najczęściej zadawane pytania do realizacji Projektu: Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych na terenie gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki.

Posted By redaktor2 czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Kolektory Słoneczne