Piątek 18 czerwca 2021
imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie „Witaj Maj, 3 Maj”

Burmistrz Gminy Jedlicze zaprasza uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Jedlicze do wzięcia udziału w konkursie „Witaj Maj, 3 Maj”. Konkurs polega na przesłaniu mailem autorskiego zdjęcia polskiej flagi oraz uzupełnionego testu zawierającego dwa pytania otwarte i dziesięć zadań zamkniętych wraz z wypełnionymi dokumentami. Dla najbardziej kreatywnych uczestników przygotowaliśmy cenne nagrody!

Konkurs ma na celu kształtowanie patriotycznych postaw, budowanie świadomości przekazywanych z pokolenia na pokolenie tradycji narodowych, a także doskonalenie umiejętności wyszukiwania i selekcji informacji w Internecie oraz w zasobach bibliotecznych.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: promocja@jedlicze.pl w terminie: 26.04.2021 r. – 09.05.2021 r. Uwaga: fotografie zamazane i niewyraźne oraz zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwagę. Prosimy, by wszystkie załączniki znajdowały się w jednym mailu!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (013) 44-847-14 z Wieloosobowym stanowiskiem ds. Kultury, Współpracy Międzynarodowej i Promocji.

Regulamin - PDF 

Dokumenty do wypełnienia:
Karta zgłoszeniowa 
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych 
Test konkursowy  

Słownik: